RECENZE: Kérastase šampon Densifique Bain Densité

2

Doufám, že jste měli krásný víkend, já jsem v sobotu byla na skvělé akci se značkou NYX, která příchází do České Republiky!! 3x hurá! Zbytek víkendu jsme prováleli v posteli, protože Honzíkovi není moc dobře. Každopádně dnes mám pro Vás recenzi na další kvalitní šampón na vlasy. Značku Kérastase určitě všichni znáte, já jsem jí doposud znala jen z vyprávění, kadeřnictví, nebo časopisů, a když mi ale přišel email s nabídkou spolupráce s e-shopem paradivka.cz, byla jsem moc nadšená, že Kérastase můžu konečně vyzkoušet.

Společně jsme vybrali šampón na vlasy Densigique Bain Densité, který je určený na hustotu a objem vlasů. Hned na první pohled mě uchvátilo balení. Šampón vypadá luxusně a musím říct, že je to nejhezčí lahvička, kterou jsem na šampón měla. Šampón má 250 ml a stojí 399 Kč, což by se mohlo zdát na první pohled jako poměrně vysoká cena, na druhou stranu musím říct, že šampónu stačí jen kapička a i tak se skvěle napění a vlasy umyje, takže Vám vydrží dlouho. Já si navíc vlasy myji jednou za 2-3 dny, moc se mi nemastí a tak to kolikrát ani není potřeba. A navíc mám doma i suché šampóny, které zachrání kde co.

Další plus je pro mě vůně, která je jemnější a moc příjemná – nic vtíravého. Jak už jsem psala v několika článcích, mám problém s tím, že mi spousta produktů vlasy zatěžuje. S tímhle šampónem jsem žádný podobný problém neměla.

Kérastase Densifique Bain Densité

Šampón dodá vlasům hezký objem i bez foukání, což je pro mě taková podmínka a přesně to od šampónu chci. Nerada si vlasy ničím navíc tím, že je musím foukat a potom ještě žehlit, i když se bez toho někdy neobejdu. Myslím, že žehlení jim škodí až až.

Až šampón vypotřebuji, myslím si, že k drogérkovým produktům už se jen tak nevrátím. Na vlasech je to (alespoň u mě) znát, ale kolikrát se i stane, že si vlasy umyji obyčejným kopřivovým šampónem, protože často cestujeme a já si skoro pokaždé šampón zapomenu, pak ale musím použít hutnou masku, protože mám zničené konečky. A přeci jen je vždycky těžší si z lepšího zvykat na horší. Co se týče masek, zkoušela jsem dražší i levnější. Zajímal by Vás článek, nebo video na podobné téma?

Kvalitu vlasů ovlivňuje hodně i tvrdost vody, což je v Praze poměrně velký problém. V Budějovicích jsem ze začátku používala jen šampón a vlasy měla krásně jemné i tak.

Mějte hezký týden a dejte mi vědět, který šampón máte rádi Vy. Karolína

Kérastase Densifique Bain Densité

Kérastase Densifique Bain Densité

2 KOMENTÁŘE

  1. tiež som mala presne tento spolu s maskou a penou, bol skvelý! Kerastáse mám veľmi rada:)

Comments are closed.