100% přírodní peeling od Yves Rocher

0

Poslední dobou toho od Yves Rocher zkouším docela hodně. To, co mám ve sprše už prakticky od té doby, co bydlíme v novém bytě, je 100% přírodní peeling, který mám od Yves Rocher  už po několikáté.

Vyzkoušela jsem malinovou a meruňkovou variantu. Mě osobně více voní meruňka, protože je jemnější (přítel ale říká, že mu vůně přijde chemická a že malina byla o dost lepší – no jak je vidět, každému voní něco jiného). Obě vůně jsou super a určitě bych si je koupila znovu.

Yves Rocher peeling používám místo sprchového gelu, protože zrníčka jsou jemná a tak ho můžete používat každý den, aniž by jste podráždili pokožku. Moje pleť je hodně citlivá a suchá a i přes to mi peeling při každém sprchování vyhovuje. Tento produkt nevysušuje, ale zároveň ani extrémně nevyživuje. Vůně je po osprchování cítit na těle několik hodin.

Balení, cena a verdikt

Balení má 200 ml a stojí okolo stovky. Opravdu tomuto sprchovému peelingu nemám co vytknout, je skvělý a určitě si pořídím ještě další kus. Vedle maliny a meruňky také prodávají ostružinu a skořici. V době vánoc jsou i různé limitované edice, které také stojí za vyzkoušení. Zkoušeli jste tento peeling? Mějte se krásně, Karolína

yves rocher, broskev, 100% přírodní peeling, sprchový peeling
yves rocher, broskev, 100% přírodní peeling, sprchový peeling