Beauty Box Marie Claire

4

Včera mi přišel balíček, na který jsem se moc těšila a byla jsem plná očekávání, a tak jsem se rozhodla podělit se o to s Vámi ještě před tím, než na produkty budou za několik týdnů recenze. Z redakce Marie Claire mi totiž přišel email o projektu pod hashtagem #beautyboxcz, což mě nesmírně zaujalo. Jedná se totiž o Beauty Box Marie Claire, kde máte možnost testovat 12 luxusních produktů, stejně jako redaktorky časopisu a navíc za super cenu. Jelikož jsem se na boxík moc těšila, nekoukala jsem na stránky, ani na instagranm, abych byla překvapená.

Čekala jsem hodně, ale to co bylo v boxíku mě překvapilo ještě víc. Spousta produktů, které jsou známé, a já je nezkoušela, nebo super značky, od kterých nic nemám. A co tedy v boxíku můžete najít?  Jako první na mě vykoukla termální voda od Vichy.  Termální vodu jsem zkoušela jen od Avene, a je to můj velmi oblíbený kousek. Tak jsem zvědavá, jak na tom bude Vichy. Super volba na jaro a léto. Určitě se bude hodit. Další věc je sprchový gel ve formě pěny od Rituals (50ml), který doma už jeden máme. Abych byla upřímná, leží nám na vaně už tak půl roku a já se pořád nemůžu odhodlat ho používat. Tak snad už se k tomu konečně dostanu.

Věc, ktará mi udělala obrovskou radost je mandlový krém na ruce od L’occi’tane (30ml). Značku L’occitane mám moc ráda a shodou okolností jsem si tam v pondělí byla pro krém na obličej s bambuckým máslem. Krémy na ruce má úžasné, takže na 99,9% si oblíbím i tento. Příjemné překvapení pro mě byla i miniaturka vůně od Calvine Klein Eternity Now (15ml). Super praktická a krásně voní. To balení je moc roztomilé – nemyslíte? Další bomba je ve formě miniaturky od Nuxe (10ml). A pokud hádáte jejich světoznámý multifunkční olej, máte pravdu. Se třpytkami bude opět super na opálené pleti. Těším se, až porovnám, jaký je lepší. Se třpytkami, nebo bez?

beautyboxcz

beautyboxcz

Ještě ale zdaleka nejsme u konce a pokračujeme. Značka Estée Lauder je mi nesmírně sympatická. Mám od nich makeup a rtěnky. Řasenka Sumptuous Infinite v miniatuře (2,8ml), která v boxíku byla vypadá dobře. Jsem zvědavá, jaké řasy udělá. Má umělý kartáček a jelikož mám doma teď samé miniaturky řasenek, skvěle se mi hodí. Produkt, který chci vyzkoušet už od té doby, co se o něm mluví na instagramu a všude možně na internetu je maska od Sephory (plné balení). Já mám tu s granátovým jablkem pro dodání energie. Moc se těším.

O značce Institut Esthederm jsem ještě nikdy neslyšela a tak jsem ráda i za krém (10ml), který v boxíku byl. Jelikož mám ale teď ten nový krém od L’occitane, nejspíš ho otestuje mamka. Stejně tak jako energizující péči od Lancome (5ml), o které už jsem toho také hodně slyšela. Bělící pasta Swiss Dent (10ml) se také neztratí a jsem zvědavá na výsledky.

A poslední dvě věci. Lak na nehty v letní neonové barvě od Douglas (5ml). Super, od této značky jsme ještě nic neměla, a tak je asi na čase to napravit. A sérum na oči od Kiehl’s (3ml)? Také super, protože jsem od Kiehl’s ještě nic nezkoušela a produkty jsou všude moc chválené.

_DSC7252

_DSC7255

_DSC7256

Co se týče obsahu i nápadu boxu, jsem nadšená. Za cenu 749 Kč dostanete kupu produktů, jak v plném balení, tak v miniaturách a můžete tak vyzkoušet úžasné a světoznámé produkty. Navíc je k boxu časopis Marie Claire na 3 měsíce zdarma. Můžete objednávat tady. Rozhodně Vám ho doporučuji, protože všechny produkty ráda vyzkouším a hlavně využiji.

_DSC7257

_DSC7259

_DSC7261

_DSC7262

beautyboxcz

Super nápad a skvělá práce. Projekt se mi moc líbí a děkuji za to, že jsem ho mohla vyzkoušet a podělit se o to s Vámi. Na jaro a léto je box ideální. A co vy? Postřehli jste už Beauty Box? A co na něj říkáte? Karolína

4 KOMENTÁŘE

Comments are closed.