Sportique – BIO BAMBUCKÉ MÁSLO – MED

3

Značka Sportique mě baví čím dál tím víc. Mě, i Honzíka. Tentokrát mám pro Vás recenzi na BIO Bambucké máslo s medem. Máslo používáme každý den. Na ruce a nohy – hlavně na noc (nohy do ponožek, ruce do rukavic), po holení, nebo na jizvy. Nejvíce mě máslo baví na ruce, krásně hydratuje a zklidňuje pokožku. Ruce mám hodně suché a namáhané (hodně často si ruce máčím ve vodě, ale to asi většina z nás a teď během zkouškového píši jako divá). Hezky promastí a zklidní i ekzém, který se mi teď s příchodem jara zhoršil.

Produkty mě baví i díky balení, které je krásné a jak už jsem asi říkala – přesně v tom stylu, který mám ráda. Cena za bambucké máslo je 199 Kč/75ml. Musím říct, že je to super cena za přírodní, kvalitní (bio)kosmetiku. U jiných značek se ta cena pohybuje i mnohonásobně vyšší. Pokud jste ještě nic nezkoušeli, určitě se koukněte na stránky Sportique. Je to přírodní kosmetika a značka, která mě baví a nejspíš si časem pořídím i něco dalšího.

Medová vůně mi nesedí. Proč?

Vůně medu mi moc nesedí, teď už mi ale nevadí a zvykla jsem si na ní. Je to hodně sladká vůně, které moc ráda nemám. Kdybych si mohla vybrat znovu, asi bych sáhla po jiné vůni, každopádně účinky má máslo úžasné. Je hodně hutné, ale za chvíli se teplotou pokožky rozehřeje. Vstřebávání je delší, což je nejspíš jasné, ale jelikož dám vždycky nohy do ponožek a jdu spát, vůbec mi to nevadí.

Máslo používám opravdu velmi často. Možná i několikrát denně. I když se balení může zdát na první pohled jako malé, bambucké máslo Vám vydrží dlouho. Já s ním rozhodně nešetřím a zbývá mi určitě více jak polovina.

sportique

_DSC6604

_DSC6605

sportique

sportique

Produkty mi dělají velkou radost a jsem moc ráda, že je můžu i díky Vám testovat. Co vy a přírodní kosmetika? Já jsem teď přírodní kosmetiky zkoušela poměrně hodně, ale nedokážu si představit používat jen jí, bylo by to hodně těžké. Mějte se krásně, K.

3 KOMENTÁŘE

Comments are closed.