Březový detox: Event se značkou Weleda

2

Jaro si žádá očistu. Detox těla i duše. To bylo hlavním bodem na eventu s Weledou, na kterou jsme se spolu a Andy vypravily před dvěma týdny. Prožívám toho teď opravdu spoustu. V práci, ve škole i v blogovém světe (už jsme zaznamenaly, že jsem v Maybelline Blogger School?). Jen články vycházejí později, než bych chtěla. A proto jsem se dnes rozhodla zastavit, některé povinnosti oddálit (třeba to dlouho odkládané vysávání…) a napsat článek. Protože na tom mám chuť a náladu. To si myslím, že je nejdůležitější.

S přírodní kosmetikou Weleda už nějákou tu zkušenost mám. Zkoušela jsem třeba olej s granátovým jablkem, nebo odličovací pěnu, která nám dorazila do redakce. Na základě eventu jsem si včera chtěla pořídit i březový sirup. Bohužel jsem z DMka odešla s prázdnou. Asi se tyhle sirupy prodávají jen v lékarnách. Nemáte někdo tip, kdy bych na ně mohla narazit? Byl totiž moc dobrý.

Už jsem tedy napověděla, že šlo o představení Březové řady. Konkrétně tedy sprchového peelingu, tělového oleje a sirupu. Nejvíce mě nadchla vůně. Ta je opravdu nádherná. Voní čistě, citrusově a přírodou. Přírodní vůně mám moc ráda. Nejdříve jsem si pohrávala s myšlenkou, že vyzkouším peeling a mamce dám na testování tělový olej. Když jsem si doma ale připomněla tu vůni, olej jsem odnesla do naší koupelny. Holt olej zkouším já a mamce dám na testování něco jiného.

Březová očista

Event se konal v The Senses, který je kousek od Anděla, takže jsem mohla odběhnout z práce, pokochat se a  vrátit se do Mafry. Prostory jsou  moc hezké a překvapení, které pro nás bylo připravené bylo ještě lepší. Nechybělo dobré (a zdravé) jídlo, povídání o očistě a cvičení. Celý event jsme končily malováním. Kreslily jsme a ochutnali jsme břízu. Musím říct, že mě malování pomocí pastelů moc bavilo, jen se mám v čem zdokonalovat. Kreslení mě totiž moc baví a chtěla bych si na něj udělat více času.

weleda event

Hřeb dopoledne: Detoxikační řada

Sirup – Chutná trochu jako kapky na kašel, což mi ale vůbec nevadilo. Rozředila jsem ho ve vodě, ale dá se dát i do smoothie, nebo do čaje. Jak už jsem psala výše – sirup jsem si chtěla koupit, jen jsem na něj zatím nenarazila. Ideální je pít 2-3 polévkové lžíce po dobu tří měsíců jednou denně. Je bez cukru, takže ho mohou i diabetici. Hurá!

Tělový olej – Líbí se mi praktická pumpička, úžasná svěží vůně i to, že olej nelepí a rychle se vstřebává. Používám ho po sprchování na navlhčenou pokožku, která je pak příjemně hydratovaná, hebká a provoněná. I přes to, že se nemažu pravidelně, po oleji budu sahat moc ráda.

Sprchový peeling – Voní božsky (citrusově) a jeho voskové perly, které obrušují pokožku jsou jemné a díky tomu, že se zcela rozpustí, jsou šetrné i k přírodě. Jemný peeling se dá používat při každém sprchování, třeba místo sprchového gelu. Obzvláště přes léto mám tento typ produktů moc ráda (sprchové peelingy od Yves Rocher jsou také super – přečtěte si článek srovnání peelingů), pokožku zjemní a nejsou tak hrubé, aby po nich zbytečně rychle mizelo opálení.

weleda event

Musím říct, že jarní očistu si žádá i moje tělo. Proto ráno často vyměním esspresso za bylinkový čaj nebo teplou vodu s citrónem. A je to příjemná změna. Zajímal by vás na toto téma článek?

Jsem ráda, že mám díky mé práci možnost dostat se na zajímavé akce. Tahle byla super. Mějte se krásně a dejte mi vědět, jaké produkty od značky eleeleda méta rádi vy. Já slyšela samou chválu na mandlový olej 🙂 Karolína

weleda event

weleda event2 KOMENTÁŘE

  1. Určitě by mě článek o jarní očistě těla zajímal. 🙂 Od Weledy jsem vyzkoušela řadu s granátovým jablkem a byla opravdu skvěl (tělový olej, sprchový gel, krém na ruce). Pokožka jenom zářila. 🙂

Comments are closed.