Co jsem dostala k Vánocům 2016

3

Svátky utekly jako voda, mě se blíží zkouškové a všude na youtube můžete vidět videa o tom, co všichni dostali k Vánocům. A ani já nebudu výjimka. Na letošní Vánoce jsem se těšila hlavně z jednoho jediného důvodu. Těšila jsem se na ně proto, že budu mít konečně čas na to být doma s rodinou. V předchozích letech jsem to nikdy tolik nevnímala, protože k rodičům jsem jezdila poměrně často. Minulý rok jsem si ale našla práci a spolu s hrozným rozvrhem jsem neměla tolik času.

Moje Vánoce začali už v listopadu, kdy jsem dostala nový telefon, a skončili až po Štědrém dnu, protože jsme s Honzíkem byli po Vánocích neplánovaně v Parndorfu. Článek o věcech, které jsme pořídili v Rakousku plánuji a nejspíš bude hodně brzy, ale dnes se s Vámi tedy podělím o to, co jsem našla pod stromečkem od Ježíška. Začnu takovým tím „hlavním“ dárkem, který jsem si přála a ke kterému se váže i jedna taková menší historka. Dostala jsem kruhové světlo na focení, takže se už nebudu (nebo aspoň nemůžu) vymlouvat na to, že není článek, protože je venku málo světla. U stromečku jsem ho rozbalila jako poslední a když jsem ho chtěla vyzkoušet, byla rozbitá lampa. Mohla jsem ho tedy vyzkoušet až po svátcích, kdy jsme světlo byli reklamovat. Naštěstí už funguje a překvapilo mě, jak krásné, poměrně přirozené světlo dělá. Bohužel ale zvýrazňuje nedokonalosti a zjistila jsem, že moje líčení není tak perfektní, jak jsem si myslela a mám pocit, že ani neumím  rozmazat oční stíny. Mám co dohánět a alespoň mě to bude popohánět dopředu.

Ježíšek mi nadělil k pár kousků z kosmetiky. Několik luxusních rtěnek od Estée Lauder (to magnetické balení je bomba!), jablečný balzám na rty od Manufaktury a sprchovou pěnu, na kterou jsem vážně zvědavá. Nic podobného jsem ještě nezkoušela.

Ježíšek ví, že moc ráda čtu a knížek nemám nikdy dost. Vždycky říkám, že knížkami nic nezkazíte a mě osobně udělají vždycky radost. A tak jsem jich dostala rovnou několik. Po Vánocích jsem si koupila ještě další tři, protože jsem dostala kupón do knihkupectví, takže jich je ve finále víc, než jsem čekala. Vybrala jsem si ještě knížky od Radky Třeštíkové a Patrika Hartla, protože jsem zkrátka ovce autor Patrik Hartl zaujal i mě. Nejvíc ze všeho se těším na to, až budu mít opravdu čas se začíst, protože bych správně měla psát bakalářku, nebo se alespoň učit na zkoušky a při čtení mám vždycky vyčitky svědomí. Dostala jsem i antistresové omalovánky, které mi udělali stejnou radost, jako knížky.

Letos jsem dostala dárek i od mého pětiletého brášky, který mi 23.prosince nesl taštičku s tím, že už byl u nás Ježíšek a dárek donesl jen mě. Byl v něm panáček na vánoční františky, který sám vybíral. Stejně, jako vybral modrý náhrdelník.

Dostali jsme i několik věcí do domácnosti, které nám chyběli. Přála jsem si velkou termosky, protože mám moc ráda teplý čas a ten studený mi nechutná. Hodně dlouho jsme také obdivovali skleničky z dvojskla, až se Ježíšek rozhodl nám nějáké také koupit. A vypadají skvěle. Jen už je mám uklizené a nechtělo se mi je fotit.

 

A jak už to tak u blogerek bývá, nadělují dárky i kosmetické firmy. Jednu zásilku mám od Vánoc ještě na cestě a nestihla jsem vyfotit všechny, protože jich bylo opravdu hodně. Tak tady alespoň malá ochutnávka.

Doufám, že jste měli krásné Vánoce, stejně jako já, prožili jste je spolu s rodinou (protože to je nejdůležitější) a přeji Vám šťastný nový rok 2017 🙂 Vaše K.

3 KOMENTÁŘE

  1. Ja rozmyslam ci si kupit kruhove svetlo, nedokonalosti mam vsak plno a tiez casto prichadzam na to, ze sa mam vela co ucit. Inak skvele darceky si dostala, musela si byt velmi poslusna 😉

Comments are closed.