Maybelline Color Tattoo 24h 50 Eternal Silver

0
Dnes tu mám recenzi na krémové oční stíny Color Tattoo od Maybelline NY, které proletěli blogový svět už před půl rokem. Moc se mi stíny líbily, ale žádné jsem si nekoupila, dokud jsem se nerozhodla, že se na svůj maturitní ples nalíčím sama a to v mentolově-stříbrné kombinaci.

Color Tattoo Eternal Silver

Zvolila jsem tedy odstín 50 ETERNAL SILVER, což je krásná studená stříbrná barvička. Sehnala jsem je v Rossmannu, kde mě stály v akci 119 Kč, běžná cena se pohybuje okolo 159 Kč a to mi příjde dost pěněz na jedny stíny. Ovšem po vyzkoušení jsem zcela změnila svůj názor. Líbí se mi výdrž, intenzita i úžasné barvy, které jsou na trhu.
Jak se říká – pokud si koupíte Color Tattoo, u jednoho balení to neskončí, tak je to pravda. Zdá se, že vydrží dlouho, ale kolik gramů mají, popravdě řečeno nevím. Plánuji si koupit ještě alespoň jedny – a to hnědé.
Byla jsem s nimi i v bazénu a je pravda, že už barva nebyla tolik intenzivní, jako na začátku, ale drželi bez hnutí. Na léto to bude super záležitost. Jsou opravdu super, ale mě se s nimi trochu hůře pracuje. Nejlepší je pracovat s nimi plochým štětcem, nebo prsty. Balení je také moc hezké – vypadá na to, že vydrží poměrně hodně násilí.

Nevýhoda?

Trochu mě mrzí, že stíny zalézají do vrásek na víčku, ale to dělají po několika hodinách a dá se to předpokládat, protože jsou krémové. Jsou také úžasné, jako podklad. Zkrátka a jednoduše, každá blogerka tenhle zázrak potřebuje. Dá se s nimi vytvořit krásné večerní i denní líčení a to je obrovská výhoda. Takže pokud je ještě nemáte, tak šup, šup do drogérky:) Máte s Color Tattoo zkušenosti nebo stále odoláváte?
Mějte se hezky, Karolína

maybelline color tattoo, silver

maybelline color tattoo, silver

maybelline color tattoo, silver

maybelline color tattoo, silver