Dermacol Aroma Ritual Jablko se skořicí

5

Dermacol Aroma Ritual přišel před Vánoci s novinkou. Vůně jablka a skořice je pro mě typickou vůní na studený podzim a dlouhou zimu, takže jsem z nové vůně nadšená už od začátku. Vyzkoušela jsem celou kolekci, která obsahuje cukrový peeling, sprchvý gel a krém na ruce.

Hřejivý sprchový gel

Pokud jste četli můj čánek o Dermacol novinkách a o oblíbených produktech, psala jsem v něm právě o Aroma Ritual sprchových gelech, které jsou mé oblíbené. Na vaně jich máme hned několik. Celá řada s vůní jablka a skořice má být hřejivá, což jsem v horké vaně u sprchového gelu vůbec nezaregistrovala. Cena za 250 ml balení je 59 Kč. Řada Aroma Ritual se často objevuje v akcích, takže pak kupuji sprchové gely za necelých 40 Kč. Vůně jablka a je krásná a tím, že je skořice v produktech cítit poměrně dost mi připomíná jablkovou buchtu nebo pečený čaj.

aroma rituals jablko a skořice

Krém na ruce

U krému na ruce naopak hřejivý pocit cítím až moc. Krém krásně voní, ale hydratace mých suchých a poprasaných rukou mi teď přes zimu prostě nestačí. Hřejivý pocit je mi navíc na rukách hodně nepříjemný, taže krém poputuje dál na testování, k mamce. Cena krému je 59 Kč ve 100 ml balení.

aroma rituals jablko a skořice

Cukrový peeling

Peeling mě naopak nadchl. V minulosti jsem vyzkoušela cukrový peeling s vůní jahody a rebarbory, takže jsem hned věděla, že z něj budu nadšená. I když po peelingu sahám jen jednou za čas, vždy si pocit “čisté” pokožky užívám.

[box type=“warning“] Přečtěte si článek o spotřebovaných produktech, kde se o cukrovém peelingu rozepisuji. [/box]

Od Ježíška jsem letos dostala skvělé tělové mléko od značky Rituals, na které jsem narazila při hodině jógy a vůni té vánoční edice miluju. Čistá a voňavá pokožka, která nelepí je jako když si nově povlečete peřiny. Nepopsatelný, ale skvělý pocit.

Což mi připomíná, že nemám nafocené fotky dárků, které jsem letos dostala. To musím co nejdříve napravit. Z dárků jsem byla nadšená a taky jsem měla radost z toho, jaké věci jsem darovala já.

Peeling je olejový, takže pokožku zbaví odumřelých buněk a výborně jí hydratuje. Balení 200 ml stojí 149 Kč. Díky hrubé struktuře ho stačí jen malinko.

aroma rituals jablko a skořice

Už jste něco z řady Aroma Ritual zkoušeli? Jaká vůně je za vás nejlepší? Hezkého Silvestra, K.

aroma rituals jablko a skořice
aroma rituals jablko a skořicearoma rituals jablko a skořice

5 KOMENTÁŘE

  1. Pordukty Aroma Ritual od Dermacolu jsou fakt povedené. S mamkou si domů pravidelně kupujeme sprchové gely (nejvíc nám voní jahoda & rebarbora a mandarinkový sorbet) a mamka jakožto závislák na krémech na ruce, si také dopřeje něco takového. Já jsem vyzkoušela už i mýdlo na ruce, ale hodně by mě lákal právě ještě jejich cukrový peeling.
    Jakmile jsem v drogérce objevila tuhle vůni jablko & skořice, okamžitě jsem se zamilovala. Přesně jak jsi psala výš, také to mám zafixované s podzimem a zimou. Zkoušela jsem tedy jen sprchový gel, který jsem samozřejmě okamžitě musela mít, a je fakt povedený.
    Hodně se mi líbí také obaly těchto produktů, to Dermacol fakt vychytal.
    Moc pěkné fotky!

Comments are closed.