Finlandia Kokos EVENT

1

Dnešní článek je o dalším eventu a hlavně o fotkách z něho – byla by totiž škoda Vám je všechny neukázat. Včera jsme měla možnost jít na další event, protože Finlandia uváděla novinku. Kdo by odolal zábavě na náplavce? My ne! A i když je v názvu Finlandia slovo„dia“, bez cukru není a jak o mě asi (NE)víte, alkohol nepiju. Každopádně jsem sebou vzala Honzíka, který nejen všechno ochutnával a fotil, ale také se s námi skvěle bavil. Finlandia totiž uváděla kokosovou novinku. A jak se nám na náplavce líbilo? Pokud nesledujete snapchat, dozvíte se to v dnešním článku 🙂

Já a alkohol?

Ani nevím, jestli Vás podobné články baví, každopádně pro mě je to super způsob toho, abych si třeba za 5, nebo 10 let vzpomněla, jak fajn den jsem prožila. Trošku jsem se bála, že na místě nebudou žádné nealkoholické nápoje. Štěstí mi přálo a celý večer jsem pila limonády značky Fritz, které byli moc dobré. Chutnala mi hlavně melounová a rebarborová příchuť. Ochutnali jsme burgery přímo z grilu a skvěle jsme si pokecali. Potkala jsem se tam s Maru a Romčou, které znám od té doby, co jsem v Cosmobloggers. Užili jsme se skvělý večer a domů jsme se po dlouhé době vrátili po 22 hodině.

Možná se budete divit, ale i přes to, že bydlíme v Praze, nikde jsme tu zatím pařit (myslím jako fakt pařit) nebyli. Možná to bude tím, že já nepiju alkohol, takže občas ty opilé nechápu, a nebo to bude tím, že jsme nenarazili na partu, se kterou bychom si večer užili. Každopádně si myslím, že to brzy právě s Marua Romčou napravíme a něco podnikneme. Holky, jste pro?

A co se týče nového drinku, Honzík ochutnal kokos colou a prý chutná hodně podobně, jako Malibu. Takže pokud Vám Malibu chutná, tohle bude drink právě pro Vás.

Na náplavku chodíme s Honzíkem moc rádi. Ať už jen tak na procházku, nebo večer pro to, abychom si užili tu fajn atmosféru, která tam je a popovídali si tak, jak si doma nepopovídáme. Moc se těším na léto a hlavně na prázdniny, kdy bude snad takových dní víc.

A co vy? Pijete alkohol, nebo se mu raději vyhýbáte? (ať už je to z jakéholiv důvodu) A teď už fotky, K.

 

burger

burger

finlandia

finlandia

finlandia

finlandia

blogerky

blogerky

mnerad

naskokvkuchyni

blogerky

limca

limca

1 komentář

  1. Já jsem si říkala, že to bude stopro chutnat jako Malibu. No v létě rozhodně novou finskou ochutnám 🙂 Já teda alkohol můžu, ale většinou buď pivo nebo víno, tvrdý mi moc nechutná, takže tomu se spíš vyhýbám. Když už, tak v nějakém drinku 🙂

Comments are closed.