Gel na obočí KA-Brow Benefit

3

Produktů na obočí jsem zkoušela nespočet a více méně jsem vždycky spokojená. Obočí jsem totiž nikdy moc nedokreslovala a dlouho dobu také neřešila, takže jsem nebyla zase tak náročná. I když, jak se říká, s jídlem roste chuť. Nové produkty mě „přinutili“ k tomu, abych to zkusila i já, a tak jsem asi před rokem začala obočí upravovat. Nejdřív mi opravdu stačil jen obyčejný hnědý stín z kterékoli paletky a zkosený štěteček. Časem jsem zkusila barvený vosk na obočí, který sice obočí dobarvil a hezky upravil, ale nevydržel celý den a když jsem si do obočí sáhla, celé dílo jsem si tím pokazila. A teď se zdá, že jsem našla to, co jsem přesně hledala. I když si mě to vlastně našlo samo. Gel KA-BROW od Benefitu se ke mě dostal díky Cosmopolitanu a já už jsem tak trochu čekala, že to bude pecka, protože o tom mluvila každá beauty blogerka. A když nemluvila, tak alespoň fotila, nebo si něco z nové inovované řady chtěla pořídit.

Já mám odstín 02 light. 02 je ideální barva pro vlasy alá „počůraná sláma“, jak já často říkám, nebo pro ty z Vás, co mají světle hnědé vlásky. Mám sice blonďaté ombre, ale odstín light mi k mým vlasům jde skvěle, i když bych někdy možná snesla i světlejší variantu (záleží hodně na tom, kolik gelu si dáte). Barva není teplá, což je určitě skvělá zpráva pro většinu z nás, a gel je zatím to nejlepší, co jsem na obočí zkusila.

Sahám po něm každý den

Teď už si líčení bez úpravy obočí neumím představit, protože je to velký rozdíl a velká změna. Ne nadarmo se říká, že obočí je rám obličeje. Neupravuji si ho jen těsně po úpravě a barvení obočí, ale to vydrží jen pár dní. Cena je 790 Kč, což mi jako prvotní informace přislo strašně moc. Čím déle ale gel mám a používám – musím dodat, že gel používám opravdu každý den od té doby, co mi přišel domů a po jiném produktu jsem nesáhla – vím, že za ty peníze určitě stojí. Nepotřebujete ho hodně, takže Vám balení vydrží dlouho (troufám si říct, že minimálně!! půl roku) a nic jiného na obočí nepotřebujete.

Balení má v sobě i štěteček, který jsem použila jen párkrát. Ten mi bohužel nevyhovuje. I když se dá nasadit na uzávěr, a tím prodloužit, špatně se mi s ním pracuje. Jsem totiž zvyklá na delší, a ne tak měkké štětce.

S gelem se dá udělat hodně výrazné obočí (to které se teď nosí), ale i celkem nenápadné dokreslení. Jak už jsem řekla, záleží na tom, kolik barvy naberete a jak moc na štěteček tlačíte.

Výdrž je úžasná. Obočí vydrží krásné do té doby, než se jdu odlíčit a vydrží i vodu, takže na něj používám dvoufázový odličovač. Na léto? Paráda!

Za mě zázrak a nic jiného na obočí nepotřebuji! Až mi dojde, určitě poběžím pro další balení. Tím jsem si jistá. Pokud si na úpravu obočí potrpíte, tohle je must have 🙂 Zajímalo by mě, jestli i zbytek produktů je tak skvělý, jako tenhle gel. Zkoušeli jste je? Krásný slunečný den, Vaše K.

ka-brow benefit
ka-brow benefit

ka-brow benefit
ka-brow benefit

ka-brow benefit

cosmopolitan

 

3 KOMENTÁŘE

  1. Věřím, že je skvělý, slyšela jsem na něj samou chválu! Já používám o poznání levnější produkt – NYX TAME AND FRAME pomádu na obočí v odstínu Brunette a jsem s ní taky moc spokojená 🙂

  2. Upravu oboci gelem jsem jeste nezkousela, budu to muset napravit a rovnou vyzkouset tento :o) Od Benefitu mam gel Gimme Brow, ktery je super :o)

  3. Já používám Stay Put Brow od Milani. Je to vlastně totéž – napůl barva, napůl gel, kterým obočí dokreslím a drží celý den. Já jsem na tom zase obráceně – lichotí mi lehce teplejší tóny, tak jsem uživila i Sleek duo na obočí ve verzi Light, které bylo fakt hodně teplé 🙂 . Zatím nemám důvod přecházet od Milani k Benefitu, vypadá, že jde vlastně o totéž 🙂 A k uměle vytvořeným mániím jsem už poměrně opatrná 🙂

Comments are closed.