Inglot kompaktní pudr

2

Dnešním dnem mi oficiálně začalo zkouškové období a já už mám 3 zkoušky hotové. Doufám, že všechno zvládnu v co nejkratším možném čase, protože čím hezčí je venku počasí, tím víc mě to táhne na zahradu. Včera jsme si konečně koupili s Honzíkem gril, takže se těším, až si večer ogrilujeme nějákou tu klobásu a vy se těšte na provokativní fotky na instagramu. Zkouškový letního semestru se mi zdá lepší v tom, že se můžu učit a číst knížky venku. Je to paráda a už se těším na prázdniny, až si od všeho odpočinu. Ale zpět ke kosmetice. Čím lepší je počasí, tím víc se potím, takže je důležité mít účinný deodorant a dobrý pudr, který zmatní obličej na dlouhou dobu. Já už ho našla. A docela náhodou.

_DSC5990

Byli jste na INGLOT bazárku? Já jsem se tam dostala úplně náhodou. Bazárek byl totiž o víkendu, a to jsme většinou u rodičů. Takže 120 km od Prahy. A já si navíc myslela, že bazárek je jen v sobotu. Ten víkend jsme ale jeli do Prahy už v neděli ráno, protože byla akce Loreal, kde nám představovali nový produkt Sunkiss Jelly a já jsem se tam chtěla podívat. Takže jsme ráno v 8 nasedli do auta a jeli z Českých Budějovic do Prahy. A protože to bylo pár dní potom, co se do ČR dostala značka Urban Decay, zastavili jsme se ještě na Chodově, a já se na všechno mohla podívat. Docela jsme spěchali, takže ani nebylo moc času, ale když jsem si všimla, že je ještě INGLOT bazárek, najednou mi ani nevadilo, že jedeme pozdě.

Koupila jsem si tam dva pudry, jeden bronzer a dvě rtěnky. Teď používám světlejší pudr v odstínu 55 a na léto si nechávám ten o trochu tmavší. Pudr jsme koupila i s balením za 250 Kč, což je hezká cena vzhledem k tomu, za kolik ho koupíte normálně. Samotný pudr má 9g, je velmi jemně namletý a trošičku práší.Vzhledem k tomu, že nemám mastnou pleť, nemám moc problém najít pudr, který mi bude vyhovovat.

_DSC5994

Sice mám suchou pleť, ale jak už jsem říkala, když je teplo, hodně se potím (myslím tedy zejména na obličeji), což skutečně nenávidím. Tenhle pudr vydrží (skoro) všechno. Pleť mi vydrží matná opravdu celý den, což se mi nikdy jindy nestalo a jsem za to moc ráda. Na pleti není skoro vůbec vidět, ale i přes to hezky kryje.

_DSC5996

Na Inglot produktech se mi líbí jejich balení. Jednoduché, bytelné a krásné zároveň. U levnějších pudrů se mi stalo, že se mi balení snadno rozbilo, protože často cestuji, ale tenhle obal drží a myslím si, že bude držet ještě hodně dlouho. Taky se mi moc líbí, že až na mě bude pudr světlý. můžu ho v pohodě vyměnit za tmavší. Tenhle „freedom“ systém se mi moc líbí.

_DSC5997

Zajímalo by mě, jestli je tenhle pudr tak skvělý i na mastnou pleť, protože já jsem z něj nadšená. Co jste si koupili na bazárku vy? Tyhle akce jsou podle mě super, můžete zkusit víc věcí za menší cenu a nemusí vás pak tolik mrzet, že Vám produkt nesedí. Jak bojujete s potem na obličeji vy? Mějte se krásně, Karolína

2 KOMENTÁŘE

  1. Jů, tak teď jsi mi dala brouka do hlavy a zkusím nad ním popřemýšlet. Uvidím, pokud nenajdu nějaký jiný skvělý pudr, protože zatím jsem se vždy spálila 🙁 🙂

Comments are closed.