Cannaderm Natura masážní oleje

0

Před časem jsem napsala recenzi na skvělou Cannaderm odličovací pěnu, a tím jsem zároveň soutěžila o 10 produktů právě od značky Cannaderm na portálu blogerky.cz. Štěstí mi přálo a tak jsem si mohla vybrat opravdu zajímavé produkty. Všechny pomalu, ale ještě testuji. Dnes tu mám první recenzi na masážní oleje. Mám dokonce dva. Relaxační a stimulační. Musím říct, že kdybych produkty nevyhrála, ani ve snu by mě nenapadlo zkusit masážní oleje právě od této značky, a to by byla chyba. Jsou totiž 100% přírodní, což mi je velmi sympatické, protože poslední dobou se o složení produktů zajímám o něco více, než dříve. Oleje mají 100 ml.

Masážní olej relaxační má 65% léčebného konopí. Je určený pro celkové uvolnění a já jsem si ho oblíbila hlavně na nohy. Když mi Honzík nohy masíroval, několikrát jsem během masáže i usnula. Používali jsme ho o něco více, ale rozhodně to nebylo kvůli tomu, že by byl v něčem lepší. Jen jsme ho měli častěji po ruce.

Masážní olej stimulační mi voní o něco víc, než relaxační, ale nemá žádnou typickou vůni. Z obou jsou trošku cítit bylinky. Má 68% léčivého konopí a je pro celkové povzbuzení a harmonizaci, což je fajn třeba po práci. Relaxační olej je příjemný večer, před spaním, protože (jak se také píše) uvolňuje.

Masážní oleje jsme moc nepoužívali, vždy jsme na masáž využili nějáké tělové mléko, ale nebylo to ono. Jsem moc ráda, že jsme mohla oleje zkusit, protože jsou moc fajn. Vyhovují mi i na promazání nohou, nebo také na celé tělo po sprše. Jednou za čas? Proč ne. Pro mojí suchou a citlivou pokožku ideální.

Mějte se krásně a držte mi zítra u zkoušky palce, Karolína

cannaderm, masážní olej, tělo, natura

cannaderm, masážní olej, tělo, natura