RECENZE: Galvanická žehlička – mamča testuje

3

Dnes tu mám velmi zajímavý článek zejména pro ty z vás, které trápí vrásky. Mamča měla možnost vyzkoušet na několik týdnů galvanickou žehličku z portálu rio-beauty.cz a tak tu pro vás mám recenzi – nejen na žehličku. Myslím si, že většina z nás galvanické žehličky zná, protože se používájí třeba i v kosmetických salónech. Žehlička je určená zejména na vyhlazení jemných vrásek a pro omlazení pokožky. Spolu s galvanickou žehličkou dostala mamka také čistící gel pod galvanickou žehličku (1), vyživující gel pod galvanickou žehličku (2), zvlhčující roztok pro galvanickou žehličku od Ryoru a kolagen-retinolové náplasti.

Samotná galvanická žehlička využívá stejnosměrného kladného a záporného (+-) toku, který povzbuzuje buňky k tomu být více aktivní. Na každém produktu (nebo v návodu) je vždy napsané, na jaký tok máte žehličku nastavit. Žehlička dokáže působit ve všech vrstvách pokožky, kde vytváří elektromagnetické pole, které způsobí  lehké vibrace. Vibrace dokáží uvolňovat nečistoty, nebo zmírnit černé tečky (není tedy vhodná jen pro ženy, které trápí vrásky, ale třeba i pro teenagery, protože dokáže dokonale vyčistit pleť). Slabý elektrický proud také pomáhá dostat kosmetické přípravky hlouběji do kůže a tím pomáhají buňkám i jejich regeneraci. Žehličku, kterou mamka zkoušela si může koupit za necelých 2700 Kč .Pokud byste chtěli vědět více informací  o žehličkách doporučuji Vám právě stránku rio-beauty.cz, kde je vše velmi hezky vysvětleno. Určitě se podívejte, protože mamka byla ze žehličky natolik nadšená, že si jí pořídila domů.

Výhodou žehličky je to, že můžete měnit intenzitu toku, protože dekolt a krk je o něco citlivější než obličej. Stačí tedy snížit intenzitu a je to. Také barevně svítí podle toho, jestli využíváte kladný tok, nebo záporný tok (červené nebo modré světlo).

_DSC5840_1

_DSC5848

Všechny produkty, které mamka dostala k žehličce byly od značky Ryor, což mě mile překvapilo, protože kosmetiku Ryor mám moc ráda a vůbec jsem netušila, že dělá i spotřební materiál ke galvanické žehličce. Zvlhčující roztok se používá proto, aby používání žehličky bylo snadnější, aby žehlička po pleti snadněji klouzala a také se využívá k dočistění pleti od gelů, které se používají.

_DSC5844

Čistící gel (1) se aplikuje na pleť jako první spolu se zvlhčujícím roztokem (pokud je roztok potřeba) a přejíždí se žehličkou po pleti. Jak dlouho se má žehlička používat v jednotlivých fázích není daná, takže záleží jen na vás, jak dlouho budete první, ale i druhou fázi provádět. Gel obsahuje kromě základních složek gel aloe vera a extrakt z měsíčku lékařského.
_DSC5842

Vyživující gel (2) se používá (jak už říká samotný název) jako druhý a obsahuje mimo jiné také kyselinu hyaluronovou a proto dokáže pravidelným ošetřováním zlepšit vzhled a kvalitu pokožky. Myslím si, že právě o tento výsledek jde všem ženám včetně mojí maminky.

_DSC5843

Galvanická žehlička umožňuje také lifting obličeje pomocí kolagen-retinolové náplasti. Co se týká účinku vyhlazení vrásek, je vidět okamžitě. Ale nejĺepší výsledek mamka viděla druhý den. Žehličku je potřeba využívat pravidelně, aby byla pleť vyhlazená a vypadala lépe, což je asi jasné. _DSC5845

Mamča se nejdřív bála toho, jestli bude vědět, jak žehličku používat, ale velmi rychle se to naučila, protože na tom není nic těžkého, takže se rozhodně nemusíte bát. Použití je velmi jednoduché a uvidíte, že po prvním či druhém použití už návod nebudete potřebovat.

_DSC5841

Jak už jsem říkala, mamka byla s produkty i s žehličkou velmi spokojená a žehličku si koupila. Zlepšila se jí kvalita pleti, kruhy pod očima nebyli tolik viditelné, neměla tolik akné a nejlepší výsledek byl vidět u vrásek okolo očí. V každém věku je důležité pečovat o svou pleť, ale čím jste starší, tím byste měla o svou pleť pečovat více. V tomto ohledu se nevyplatí šetřit, to jsem zjistila i já.

Mějte se krásně a dejte mi vědět, jak pečujete o Vaší pokožku vy. Karolína a mamka Jana.

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den můžu se zeptat,když se nanášel první gel jaké světlo má svítit a má být páčka na plus nebo mínus.Koupila jsem si totiž levnější žehličku a je tam napsané :Při červeném světle uvolňuje pozitivní ionty,ale páčku mám na -,aby červené světlo svítilo.Gely jsem koupila taky od Ryoru,tak jsem ráda,že má maminka dobrou zkušenost.

    Děkuji Hošová

Comments are closed.