Jak jste na tom vy?

0

Ahoj všem,

vím, že poslední dobou jsem na youtube ani na stránky nic nepřidávala. V červnu jsem měla zkouškové, takže jsem na psaní ani natáčení neměla vůbec náladu a vlastně ani čas. Škola je pro mě v tomto ohledu důležitější. Těšila jsem se na prázdniny, až budu mít na všechno čas a hlavně čas na své koníčky a na svůj blog. Zkoušky jsem v letním semestru měla dost roztahané, takže mi prázdniny začali až v červenci. Všechno jsem nakonec úspěšně zvládla a s Honzíkem jsme to oslavili výborným jídlem a já dostala překrásné náušnice, které ani nebyli v plánu. Nojo, měli slevy….

Potom se sice našel čas, ale zrcadlovka je už měsíc v opravně, takže nemám čím fotit a fotky z internetu na blog dávat nechci. Navíc jsem teď u rodičů a 3 týdny hlídám brášku, protože není otevřená školka, takže se věnuji Mišákovi a rodině.

Do toho také další změna, protože mám novou inzulínovou pumpu, o které mám v plánu také psát, ale k tomu potřebuji fotky. Když je hezké počasí, vyrážíme k vodě a pumpa je vodotěsná, takže jí nemusím odepínat. A ve vlasech mám úžasný keratin. Skvělá témata na články, jen chybí ten foťák. Také plánujeme dovolenou, ale pojedeme last minute, takže bohužel nevím kdy a kam na dovolenou pojedeme a tam také nebude čas přidávat nové články. Občas něco přidám na facebookové stránky, nebo na instagram, tak se tam koukněte, teď jsem si totiž pořídila omalovánky pro dospělé, které jsou super a právě tam jsem o nich psala. Zajímalo by vás něco na takové téma? Co prázdniny? Já se je snažím užit, jak nejvíc to jde. S Honzíkem jsme byli na nových Mimoních a dali jsme si do nosu. Litrová cola (jasně že zero, ale ta sacharidová bomba přichází až teď- ), …velké nachos a popcorn mluví za vše. Jak jste na tom vy?

Mějte se zatím hezky, Karolína.