Elseve Extraordinary oil

5

Konečně mám k dispozici zrcadlovku, kterou nám půjčili v servisu, protože s naší zrcadlovkou byli ještě nějáké problémy, ale můžu začít psát články a od středy i natáčet videa. Doufám, že se těšíte, protože toho pro Vás mám opravdu hodně a nevím, kde dřív začít. Nejprve jsem se rozhodla pro recenzi na hedvábný olej v krému od Elseve, který mám doma už nějáký ten pátek. Jak jste si mohli na facebooku, nebo instagramu všimnout, ve vlasech mám brazilský keratin a tak jsem spoustu šampónů a kondicionérů musela vyřadit, protože snad všechny obsahují sulfáty a díky nim se keratin z vlasů vymývá rychleji, než s produkty bez sulfátů. Nakonec jsem si doma nechala mojí oblíbenou čokoládovou masku a koupila si šampón od Alverde, který je hrozný, ale nedá se nic dělat. Investovat 600Kč do šampónu se mi zatím nechce.

Co se tedy týče péče o mé vlasy, zúžila jsem produkty na minimum. Zůstal mi lak na vlasy, tužidlo a právě olej v krému od Elseve, který se sebou beru často i k vodě, kdy mám vlasy díky častému namáčení vysušené. Stojí okolo 100 Kč, což mi příjde jako super cena vzhledem k tomu co umí. Může se používat jak na mokré, tak suché vlasy. Na mokré vlasy je skvělý před fénováním, nebo želením, jako ochrana. Suchým vlasům dodá hebkost, lesk a vlasy jsou pak krásně jemné. Skvělé je, že nemastí vlasy a stačí ho jen malinko. Konzistencí opravdu připomíná krém a aplikace je velmi jednoduchá. Stačí ho vmasírovat do vlasů.

V tomto případě tedy platí to, co výrobce píše na obalu, což mě moc mile překvapilo a až mi olej dojde, poběžím do drogérie pro nové balení. Je to prostě a jednoduše skvělý bezoplachový kondicionér a navíc moc příjemně voní! Doporučuji všem.

ps. na mém facebooku a na instagramu jsem se zapojila do výzvy #kosmetickatop5. Bude o co stát, nebojte a sledujte 🙂

Mějte se krásně a užívejte prázdniny, Karolína

11731556_10205832913595170_702304801_o

11778894_10205832914355189_1037427858_o

5 KOMENTÁŘE

  1. zaujal mě, když jsem na něj nedávno viděla reklamu v televizi a možná ho i vyzkouším, protože by mě zajímalo, jak funguje 🙂

Comments are closed.