Maybelline Blogger School / Jak na oční linky? Tutoriál nejen pro začátečníky

0

Videa, která točím pro Maybelline mají výhodu v tom, že vám v nich povím tipy a triky, které jsem se za roky líčení a na kosmetických kurzech naučila. V dnešním videu si ukážeme, jak na oční linky.

Pro mě byla oční linka jedna z nejtěžších částí celého make-upu (hned vedle toho je nalepování řas). Tím, že si je často nelíčím jsem neměla potřebu se učit, jak na ně. A přinutil mě k tomu až make-upový kurz, kde jsem trénovala, trénovala a trénovala. Nejraději mám hnědé oční linky bez ocásku. Na můj typ oka se podle mého názoru trendy kočičí linka nebo gelová linka s výrazným ocáskem nehodí.

I přes to, že si gelové linky nedělám, kalíšků s gely mám doma hodně. Od klasické černé barvy, přes zelenou až neonově modrou. Gel je totiž skvělým základem pro kouřové líčení, o čemž blogerky moc nemluví. Barevné oční linky proto můžete využít i jinak. Více se dozvíte ve videu 🙂 Doufám, že se vám video bude líbít a něčemu se přiučíte. Mějte fajn víkend, Karolína

*Video vzniklo ve spolupráce s Maybelline CZ/SK za vytvoření videa a článku mi ale nikdo nezaplatil. Zaslání kosmetiky zastoupením značky nemění moje názory ani recenze.