Jak se zbavit celulitidy? Jannine – přírodní masážní olej proti celulitidě

1

Celulitida trápí většinu z nás, proto tu mám recenzi na masážní olejíček od firmy Jannine proti celulitidě, který jsem dostala ke zrecenzování. Má 100 ml a jednoduché složení – olivový olej, jalovec a skořici. Přírodní složení – super!

Já už jsem si během té doby sehnala další lahvičku, protože tuto značku prodávali na Interbeauty, kde jsem se byla podívat. Cena na oficiálních stránkách je 299 Kč. Balení je jednoduché, připadá mi jako balení u sirupu proti kašli, ale na tom nesejde. Olej je velmi příjemný. Přítel mi několikrát týdně namasíroval nohy a hýždě. Nejen, že to je velice příjemné, ale má to i pozitivní výsledky. Je pravda, že mi celulitida úplně nevymizela, ale rozhodně už není tak viditelná. 

Olejíček nepálí, jako většina skořicových přípravků, což je pro mě velká výhoda, protože já ten pálivý pocit nemám ráda. Co mě překvapilo je spotřeba. Vydrží dva roky od roku výroby a to je docela dlouhá doba, ale věřte mi, že tak dlouho vám nevydrží, protože je vážně super. Já ho občas používám i na nohy a ruce, protože ty také úplně pevné nemám. I když mám jen něco okolo 50 kilo, celulitida mě trápila vždycky. Není to totiž jen o tom, kolik vážíte kilo, ale také jak se stravujete. Velký vliv na to má i dědičnost, ale dá se proti ní jednoduše zakročit, tak proč by ne, že? Já jsem spokojená a mohu doporučit. Co vy a celulitida? Krásný zbytek neděle, Karolína

ANTIcelulitidový olej, masážní olej, body, tělo, celulitida, jannine
ANTIcelulitidový olej, masážní olej, body, tělo, celulitida, jannine

1 komentář

Comments are closed.