Jaké bylo představení nové regenerační řady Elseve Dream Long?

2

Včera proběhlo představení nové regenerační řady Elseve Dream Long od L’Oréal Paris a já byla u toho. Event se nesl v duchu 90. let, takže jsem oblékla moje triko s potiskem The Rolling Stones (nic oldschoolovějšího jsem doma nenašla já, mamka ani babička), vzala džínovou bundu a vyrazila do Pragovky.

elseve Dream LongOranžovo-růžová řada Dream Long bojuje proti poškozených vlasům a je určená pro ty z nás, které mají (nebo chtějí mít) dlouhé a zdravé vlasy a má stimulovat jejich růst.  Obsahuje obnovující šampon ve 250ml nebo velkém 400ml balení a ve stejným velikostech najdete v řadě také balzám na vlasy pro snadné rozčesání vlasů. Kolekci doplňuje regenerační maska a krém pro poškozené vlasy, který navíc vlasy chrání při tepelné úpravě vlasů. Na ten se ze všech produktů těším nejvíc. Krémy od značky Elseve mám celkově ráda, stejně tak jejich nepěnivé šampony, takže doufám, že tento krém bude minimálně tak dobrý jako hebvábný olej v krému Extraordinary Oil, který jsme milovala někdy 4 roky zpátky.

Kolečkové brusle, dobré jídlo, diskotéka i copánky

[box type=“warning“] Pokud byste si chtěli Dream Long pořídit, na Notino.cz teď běží na celou řadu 20% sleva, stačí zadat kód NotinoxElseve2019CZ. [/box]

Na eventu jsme si mohli zajezdit na retro kolečkových bruslích (i když na in-linech umím a na retro kolečkových bruslích jsem jezdila jako malá, nebyla to legrace) a nechat si zaplést roztomilé copánky, což jsem ten den mile ráda využila. Zrovna jsem si totiž ráno říkala, že vlasy nemám v nejlepší kondici a použila tunu suchého šamponu. Úprava vlasů mi tedy vytrhla trh z paty 😀 . Nechybělo dobré jídlo, popcorn nebo cukrová vata a hora balónků. Takovou tiskovku si nechám líbit. Bylo to super a moc děkuji zastoupení L’Oréal za pozvání a holkám za společnost, moc jsem si to užila a těším se na testování.

Co na řadu Dream Long říkáte vy? Vyzkoušíte některý z přípravků? Dejte mi vědět, Karolína.

2 KOMENTÁŘE

  1. Podle fotek to vypadá na boží akci, upřímně závidím, musela to být paráda. Řada mě zaujala, určitě budu chtít zkusit.

Comments are closed.