Jarní event s Klorane / Péče o vlasy a nově i o tělo

1

Eventů je tolik, že je skoro nestíhám zapisovat do diáře. Místo učení často běhám po akcích a koukám, co je u značek nového. No jo, zkouškové začalo. Ale nestěžuji si. Jedním z posledních eventů byla akce s Klorane a internetovým magazínem zena-in.cz. Klorane totiž rozšiřuje své řady a vedle vlasové péče nově nabízí i voňavou tělovou kosmetiku.

Značka Klorane je na trhu více než 50 let, jedním z nejoblíbenějších (a nejprodávanějších) produktů vůbec je šampón s chininem, který posiluje a zabraňuje vypadáváním vlasů. Já jsem si v poslední době oblíbila šampón a kondicionér se lnem, který má dodávat objem a tvar vlasům. Tuhle dvojku sebou tahám na cesty, dá se totiž sehnat v praktickém cestovním balení. Na akci jsem se dozvěděla, že do této řady patří i objemová péče ve spreji, kterou bych časem ráda vyzkoušela. Objemu není nikdy dost, no ne?!

klorane žena-in

Klorane rozšiřuje svojí nabídku o tělová másla a sprchové gely s Cupuaçu

Vedle osvědčených šampónů, kondicionérů i suchých šampónů, jsme mohly očichat a osahat žhavé novinky – tělová mléka a sprchové gely. Hlavní složkou těchto sprchových gelů a tělových mlék je (pro mě doposud neznámé) máslo Cupuaçu (čti Kupuasu), které je 1,5x výživnější, než bambucké máslo. Amazonskému Cupuaçu se u nás říká Kakaovník velkokvětý, vypadá jako ořech a zpracovavají se z něj semínka, květy i samotná dužina.

klorane žena-in

klorane žena-in

Klorane přišlo se 4 druhy sprchových gelů a tělových mlék. Mě nejvíce zaujala řada určená pro suchou až velmi suchou pleť, která voní ze všech řad nejjemněji a nejneutrálněji. Přirovnala bych jí právě k parfemaci bambuckého másla. Sprchový gel obsahuje květy a máslo Cupuaçu a je biologicky odbouratelný, takže se s ním v klidu můžete umýt i v moři. Tělové mléko se rychle vstřebává a nezanechává mastný film.

Pokud si potrpíte na výraznější vůně, můžete si vybrat ze zbylých 3 variant, které jsou určené pro všechny typy pokožky. Abych byla upřímná, vonělo mi úplně všechno. Fialová řada s listy fíkovníku voněla také moc hezky, ale ibišek a citrusový yuzu (v zeleném obalu) mu šlape na paty.

Vůně nejsou vtíravé a co jsem stihla vyzkoušet, vyživují moc hezky. Pokožka je po nich příjemně hebká a provoněná na několik hodin.

 

Na vyzkoušení jsem dostala i vlasový olej, který vlasy ochrání před slunečním zařením, solí i chlórem, což bude můj must have na dovolenou (#ochranapředevším). Důležité je chránit nejen tělo, ale také vlasy. Po dovolené jsem měla často pocit, že mé vlasy musím zkrátit alespoň o 10 centimentrů, protože byly vysušené a jak se říká „bez života“. Pokud olej zafunguje, dám vám určitě vědět. Dámskou jízdu v Chorvatsku plánujeme poslední týden v červnu a už se nemůžu dočkat.

Kosmetiku Klorane seženete v lékárnách nebo na internetu a ceny sprchových gelů a tělových mlék se pohybují  okolo 200 Kč. Pokud vás zajímají mé zkušenosti se značkou Klorane, přečtěte si recenzi na šampon s výtažkem z pouštních datlí (článek).

Jsem moc ráda, že mohu tělová mléka a sprchové gely vyzkoušet, po prvním použití jsem nadšená, ale na detailnější recenze je ještě brzy. Znáte lékárenskou značku Klorane? Mějte se hezky, K.

*za část fotek i za pozvání děkuji zastoupení magazínu zena-in.cz a Klorane

1 komentář

Comments are closed.