NYX event

6

Zdravím všechny make-up nadšence. V sobotu jsem byla pozvaná do pražského Make Up Institute na akci se značkou NYX. Už je to oficiální! NYX bude i u nás. Bude mít vlastní prodejnu i e-shop, ale ještě nebudu předbíhat.

Jsem moc ráda, že jsme se na akci vydali společně s Honzíkem (proto ty skvělé fotky – miláčku děkuji) a já jsem si mohla užít odpoledne plné kosmetiky a zábavy. Potkala jsem se se spoustou blogerek, ochutnala výborné jídlo a to nejdůležitější je, že jsem se dozvěděla něco o kosmetice NYX, na kterou se moc těším. Měla jsem možnost vyzkoušet si spoustu produktů a také jsem si odnesla taštičku se svým jménem, ve kterém jsem měla 10 produktů, které pro Vás už teď testuji. A moje první dojmy? Jsem nadšená z HD pudru, podkladové báze a bílé tužky na waterline, která drží jako přibitá.

Podkladové báze jsem se poměrně bála, protože hodně podobných produtků mi dělá fleky a problémy s ekzémem. Tahle báze mi ale žádnou neplechu nedělá, stejně tak jako matný fixační sprej, ale jsou to jen první dojmy, produkty jsem vyzkoušela asi 3x, takže to ještě neberte závažně a počkejte si na podrobnější recenzi.

Značka NYX je mi moc sympatická, líbí se mi, že nabízí šírokou škálu produktů a všechny možné barvy, takže se vyřádí i ten největší nadšenec. A teď už se pojďte podívat na všechny ty fotky.

nyx

nyx

nyx

nyx

nyx

nyx

nyxnyx
nyx

nyx

nyx

_DSC5533

_DSC5534

_DSC5538

_DSC5541

_DSC5548

_DSC5549

_DSC5557

_DSC5575
_DSC5605

_DSC5615

_DSC5632

_DSC5634

Moc děkuji za pozvání a těším se, až vyzkouším další rtěnky, stíny, tvářenky a všechno možné, co NYX nabízí! Tak co? Těšíte se? A co Vás z produktů láká nejvíce? Karolína

6 KOMENTÁŘE

  1. Ty fotky jsou absolutně nádherné, díky za ně! Já si Nyx dříve objednávala ze zahraničních eshopů, pak se asi před rokem nebo kdy objevil stojan v Douglas parfumerii, tak od té doby chodím na Nyx tam. Obchod v Praze mi asi bude docela k ničemu, když to mám přes celou ČR, ale těším se na eshop, rozhodně je super, že tady bude komplet sortiment!:)

    • Děkujeme za pochvalu 🙂 také se na NYX těším, ty produkty co mám doma vypadají super a to to nejsou ty jejich nejlepší (třeba ta známá tvářenka v odstínu Taupe), tak se těším, až vyzkouším další 🙂

    • Jj, tvářenky jsou super. Těším se také na recenze, já jsem přes net většinou objednávala jen rtěnky a lesky a v Douglasu ten výběr zase až tak velký není, takže sem tam tvářenka, rtěnka, oční stíny jsem teda kdysi zkusila a ty mě moc nezaujaly, ale to už je mooooc let, dneska už ta kvalita bude jistě jiná… Tak jsem zvědavá:)

  2. Nádherné fotky! Akce musela být super a z NYXu v ČR mám radost! Jejich HD concealer je jeden z nejlepších korektorů, jaký jsem vyzkoušela 🙂

Comments are closed.