Kiko milano Universal fit – makeup

3

Po delší době tu mám recenzi na make-up – Universal fit od Kiko Milano, který jsem používala přes celé léto. Make-up se ke mě dostal poměrně náhodou, dostala jsem ho od kamarádky. Přes zimu a jaro na mě byl moc tmavý, takže jsem ho využila pořádně až v létě, kdy jsem se u moře opálila. Byl to jediný tmavý make-up, který jsem doma měla a tak jsem ho vyzkoušela a zůstala u něj celé prázdniny.

Možná to bylo tím, že jsem líná kupovat nový make-up. Čas od času se mi stane, že se netrefím do odstínu a doma se pak divím, že mi barva make-pu vůbec nesedí. Zkrátka a jednoduše jsem už jiný nehledala a i teď po létě, kdy nejsem tolik opálená ho stále využívám. Míchám ho se světlejším odstínem jiného make-upu. Doma mám odstín NEUTRAL 40, s podtónem do žluta. Balení má klasicky 30 ml a jelikož má skvělé krytí, stačí ho použít jen málo. Co mi přijde nepraktické je aplikátor, mám raději pumpičku. S pumpičkou se vám nestane to, že make-upu vymáčknete víc, než potřebujete. Což je u tohoto aplikátoru poměrně častý problém, který se mi stává.

makeup kiko milano

Co se týče výdrže, nemám s ní problém. 8 hodin vypadá moc hezky. Pokud ale make-up špatně a málo zapracujete, po nějáké době zalézá do vrásek. Proto si vždycky dávám záležet na tom, jak moc make-up zapracuji a kolik ho dám. Je to můj první produkt od Kiko Milano a myslím si, že až budu v Německu, určitě se podívám i po jiné kosmetice. Lákají mě rtěnky a tvářenky.

_DSC2101

Zkoušely jste nějákou kosmetiku od Kiko Milano? A který make-up momentálně používáte?

Mějte se krásně, Karolína

3 KOMENTÁŘE

  1. Já KIKO vyloženě miluju! Jejich stíny, laky, rtěnky… 🙂 Je to fakt super značka! Teď žádný make-up nepoužívám, ale normálně jsem věrná make-upu od Rimmelu 🙂

Comments are closed.