Kosmetika Body Basics

0

Hezké pondělí,

o kosmetice Body Basics už jsem toho docela dost slyšela. Nikdy jsem této kosmetice nevěnovala pozornost. Až do té doby, než jsem ve Fashion Aréně v Praze našla prodejnu s těmito úžasnými výrobky! S přítelem jsme si koupilipeelingový sprchový gel, sprchový gel a vlasový kondicionér (o kterém Vám napíši recenzi jindy). Musím říct, že všechno moc krásně voní. Oba dva sprchové gely mám v jahodové vůni a nemůžu si je vynachválit. Ceny v normálních obchodech jsou za oba tyto jahodové produkty o dost vyšší, cena se pohybuje okolo 250 Kč za kus, já je ale pořídila za čtvrtinu. Obsahují 250 ml. 

Peelingový sprchový gel voní, jako lesní jahody, trochu kysele a to mám moc ráda. Má jemná zrníčka, což je moc příjemné. Obsahuje totiž rozdrcené skořápky mandlí a tím odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty. Peeling by měl hydratovat a čistit pokožku. Pokožka je po umytí hebká a krásně provoněná. Používat by se měl 1-2x týdně a nepotřebujete další sprchový gel, jako je to u běžného peelingu. Jsem nadšená!

Sprchový gel voní o něco více sladce než peeling, každopádně jsem si ho oblíbila úplně stejně. Je vhodný pro všechny typy pokožky a stejně jako peeling krásně provoní celé tělo. Musím říct, že vůně je tak úžasná, že mě úplně svádí sprchový gel ochutnat, což zní divně, ale je to tak. S tímto sprchovým gelem je koupel opravdu úžasná a krásně se u toho relaxuje a odpočine.

Produkty Body Basics jsou úžasné, nikdy jsem nenašla produkty, které by tak úžasně voněly, takže je určitě zkuste, protože se to vyplatí 🙂 Určitě si plánuji koupit další a další, protože jsem z nich nadšená! Mějte se krásně, Karolína

body basics, body, shower gel
body basics, body, shower gel
body basics, body, shower gel
body basics, body, shower gel

Napsat komentář

Prosím napište komentář!
Vaše jméno