Kosmetika Body Basics

0

Hezké pondělí,

o kosmetice Body Basics už jsem toho docela dost slyšela. Nikdy jsem této kosmetice nevěnovala pozornost. Až do té doby, než jsem ve Fashion Aréně v Praze našla prodejnu s těmito úžasnými výrobky! S přítelem jsme si koupilipeelingový sprchový gel, sprchový gel a vlasový kondicionér (o kterém Vám napíši recenzi jindy). Musím říct, že všechno moc krásně voní. Oba dva sprchové gely mám v jahodové vůni a nemůžu si je vynachválit. Ceny v normálních obchodech jsou za oba tyto jahodové produkty o dost vyšší, cena se pohybuje okolo 250 Kč za kus, já je ale pořídila za čtvrtinu. Obsahují 250 ml. 

Peelingový sprchový gel voní, jako lesní jahody, trochu kysele a to mám moc ráda. Má jemná zrníčka, což je moc příjemné. Obsahuje totiž rozdrcené skořápky mandlí a tím odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty. Peeling by měl hydratovat a čistit pokožku. Pokožka je po umytí hebká a krásně provoněná. Používat by se měl 1-2x týdně a nepotřebujete další sprchový gel, jako je to u běžného peelingu. Jsem nadšená!

Sprchový gel voní o něco více sladce než peeling, každopádně jsem si ho oblíbila úplně stejně. Je vhodný pro všechny typy pokožky a stejně jako peeling krásně provoní celé tělo. Musím říct, že vůně je tak úžasná, že mě úplně svádí sprchový gel ochutnat, což zní divně, ale je to tak. S tímto sprchovým gelem je koupel opravdu úžasná a krásně se u toho relaxuje a odpočine.

Produkty Body Basics jsou úžasné, nikdy jsem nenašla produkty, které by tak úžasně voněly, takže je určitě zkuste, protože se to vyplatí 🙂 Určitě si plánuji koupit další a další, protože jsem z nich nadšená! Mějte se krásně, Karolína

body basics, body, shower gel
body basics, body, shower gel
body basics, body, shower gel
body basics, body, shower gel