Kosmetika Tetesept a T by Tetesept

1

Většina z Vás o mně ví, že ráda relaxuji ve vaně. A pokud mám zrovna po ruce voňavou pěnu, koupelovou sůl, nebo šumivou bombu, dokáže mi taková koupel zlepšit náladu o 180 stupňů. Když mi tedy přišel domů balíček s novými produkty od značky T by Tetesept (což jsou dceřiné produkty značky Tetesept), byla jsem nadšená.

Značka Tetesept a její novinky

Nejdříve se ale podíváme na značku Tetesept a jejich koupelové soli s olejem. Mají totiž novinku. Tetesept Hebs & Oils. Samotný pytlíček je rozdělený do dvou částí. V jedné části je sůl a v druhé olej. Můžete tak použit obě složky najednou, nebo každou zvlášť. A já jsem to vyzkoušela jak dohromady, tak zvlášť. Hodíte se třeba tehdy, když si chcete umýt vlasy.

Vůně divoká růže a levandule si mě získala na první ozkoušení. Je to přesně ta vůně, kterou miluji a díky levanduli je krásně relaxační. Druhá varianta Mučenka a pomeranč je také příjemná, ale je o dost sladší, než přechozí sůl s levandulí. Obě soli vodu i zabarví a cena je okolo 40 Kč.  Za mě jsou tyto dvojsložkové soli o hodně lepší, než kokosová sůl, kterou jsem od Teteseptu zkoušela už před nějákým časem. Z té jsem byla opravdu zklamaná.

Nová T by Tetesept

V říjnu se pořádala blogerská akce nové značky T by Tetesept. Já jsem v tu dobu byla na dovolené, takže jsem na eventu bohožel nebyla, ale produkty jsem mohla vyzkoušet. Kosmetiku T by Tetesept seženete v drogérii DM, nebo na eshopu kupkosmetiku.cz, a narozdíl od značky tetesept se zaměřuje spíše na mladší generaci. Nejčastěji sahám po pěnách do koupele.

Pěna s názvem Pro mě, která obsahuje exkrakt z fíkového mléka mi svou vůni připomíná čerstvě vymačkaný fresh. Pěna Odpočinek, která je s ružovou orchidejí voní také krásně, květinově (překvapivě). I když pěny používám poměrně dlouho, nedokáži říct, která mi voní víc. Někdy mám chuť na jednu a jindy zase na druhou. Důležité pro mě je, že jsem pokaždé spokojená. Ale abych byla upřímná, svým obalem je mi víc sympatická pěna s fíkovým mlékem. Obě pěny vytvoří velmi bohatou pěnu a cena za 420 ml je okolo 100 Kč. Při každé koupeli Vám navíc stačí jen 4 víčka pěny, takže Vám lahvička vydrží dlouho.

Druhým produktem jsou pytlíčky se solí, které mají na první pohled nejen krásný obal, ale i název. Porce lásky a porce štěstí? Kdo by je občas nepotřeboval? Vůně jsou opět moc příjemné.

Já po pěnách a solích sahám nejraději na podzim a zimě, kdy jsou dlouhé večery, ale také tehdy, když nemám svůj den, nebo mám zkouškové období. A nebo také tehdy, když je toho na mě moc. Dlouho dobu jsem si nic do vody nedávala kvůli ekzému, teď mám ale klidně období, takže si to můžu dovolit. Na obličej si ale raději dávám pozor, ten mám hodně citlivý.

Mějte se krásně dejte mi vědět, jestli značku T by Tetesept znáte? Mějte krásný den, K.

1 komentář

  1. Značku znám z vidění a že se o ní mluví. Sama jsem od nich ale ještě nic neměla, kamoška si kupuje myslím sprcháč od teteseptu a je spokojená. 🙂 A já asi vyzkouším tu pěnu! Za takový kačky? No hurá do DM 😀 A ty tvoje fotky zase, ach!

Comments are closed.