Květinové dopoledne: Event s Yves Rocher

0

Jak jste si mohli na Instagramu všimnout, nově jsem navázala spolupraci se značkou Yves Rocher. Nabídka spolupráce, která mi na e-mail přišla, mi udělala velkou radost. Produkty Yves Rocher jsem měla ráda už před 3 lety, když jsme se přestěhovali do Prahy. Pamatuji si, že tehdy bylo mým snem se značkou spolupracovat. Kdyby mi někdo řekl, že se to splní, nevěřila bych tomu. A dnes jsem byla na květinovém eventu Yves Rocher, kde byly v hlavní roli vůně OUI A L´AMOUR a COMME UNE EVIDENCE v limitované edici. S mojí kamarádkou a kolegyní Andy (sleduj stránky Arome.cz – i tam pravidelně přispívám) jsme si voňavé dopoledne moc užily.

Dnešní den byl pro mě bez debat ve znamení květin. Ráno mě překvapil puget k narozeninám na mém pracovním stole v kanceláři (díky holky, mám boží práci) a na eventu jsme si vytvořily květinovou krabičku.  Opět jsem se přesvědčila v tom, že kreativní věci mě prostě baví.

Event s Yves Rocher

Event Yves Rocher se konal v prostorech Spižírny 1902, která se nachází na Vinohradech, kousek od Náměstí Míru. Spižírna je moc krásná, rozhodně sem musím někdy vzít i Honzíka. Celé dopoledne by se dalo popsat jednoduše. Zdravé dobroty, osvěžující limonády a spousta květin. Připadala jsem si jako na louce nebo v květinářství. Jedním slovem nádhera.

Event s Yves Rocher

Event s Yves Rocher

Zaměřeno na vůně

Vůně OUI A L´AMOUR a COMME UNE EVIDENCE jsem do té doby skoro neznala. Četla jsem o nich v tiskové zprávě, ale nikdy jsem k nim nečichala. Na event jsem ale byla připravená. V práci totiž flakón vůně Oui à L’Amour máme, takže jsem k ni čichla ještě před odchodem. Z vůně jsem byla zprvu velmi rozpačitá, po pár minutách, kdy se sladší – ale ne přeslazené tóny rozležely, se mi květinová vůně zalíbila.

Řekla bych, že je vůně vhodná pro mou věkovou kategorii, nebo pro romantickou duši. Vůně není vtíravá, ale přesto ji nepřehlédnete. Ráda po vůni sáhnu teď na začátku jara. Na toto období se mi zdá ideální. Nechci vůni něják hodnotit, přeci jen jsem ji dnes zkoušela poprvé, takže budu těžko vyvozovat závěry. Nicméně mě překvapilo, že vůne vydržela na zapěstí poměrně dlouhou dobu. Připomíná mi rozkvetlé jaro.

Na její kamarádku, Comme Une Evidence jsem zvědavá. Je to vlajková loď značky a limitované balení vůní je nádherné. Jednoduché a přesně podle mého vkusu.

Voňavá krabička

Součástí eventu byl i květinový workshop, který byl veden profíky z provoni.cz. Popravdě jsem se bála, jak moje květinová schovka pro vůni dopadne. Byla jsem ale mile překvapena a z výsledku jsem naprosto nadšená. Krabička vypadá naprosto božsky a doufám, že mi kytičky vydrží co nejdéle. Podobné akce by mohly být častěji, moc jsem si celý den užila.

Podívejte se na fotky:

 

Děkuji zastoupení značky Yves Rocher za pozvání a těším se na další setkání. Připravujeme i něco pro vás 🙂 Znáte vůni Oui à L’Amour?  Mějte krásný den, Karolína