Luxus ve skleničce: L’Occitane Zpevňující tělový krém Mandle a Sprchový olej Mandle

2

Když jsme s kamarádkou Diankou na konci ledna slavily moje úspěšně dokončené státnice, dostala jsem dva luxusní produkty od značky L’Occitane. L’Occitane jsem objevila díky ikonickému krému na ruce (je jeden z nejlepších, který jsem kdy vyzkoušela – přečtěte si článek) a oblíbila jsem si také hutný pleťový krém. Honzík měl od nich rád Verbenovou řadu a měla jsem jí ráda i já, voní totiž citrusově. Tentokrát se ke mě dostala mandlová vůně a já jsem si jí zamilovala už na první přičichnutí.

Zpevňující tělový krém Mandle

Mám sice hodně suchou až ekzematickou pokožku, ale nejsem ten typ, který by se mazal po každém sprchování. Mažu se v létě a na dovolených, přes rok na to často zapomínám. Nenávidím ten ulepený pocit těsně po umytí a mám potom pocit, jako bych se ani nekoupala. Jednou za čas narazím na fajn tělové mléko, máslo nebo olej, ale určitě se nemažu na denním pořadku. Zpevňující tělový krém Mandle jsem si ale zamilovala natolik, že se mažu (na můj vkus) velmi často. Zpevňující tělový krém má lehoučkou konzistenci, není mastný, velmi jednoduše se roztírá, rychle se vstřebává a skvěle hydratuje. Na pokožce zanechá příjemný hebdvádný pocit a nádherně ji provoní. Používám ho po holení a musím se přiznat, že se s ním nemažu po každém sprchování jen proto, že si ho šetřím. Je výborný a ta vůně je nepopsatelná. Jemná ale výrazná a myslím si, že tento typ vůně vám bude vonět až do konce života. A ten skleněný obal? To je bomba! Po spotřebování si ho určitě koupím znovu i přes to, že 200 ml stojí 1 330 Kč.

 

Sprchový olej Mandle

Olej používám když si chci dopřát něco extra nebo si chci zlepšit náladu a rozmazlovat se. Je skvělý, při styku s vodou se promění v sametově hebkou pěnu (díky tomu už vím, co je tím spojením „sametově hebká“ myšleno) a já po něm nemám potřebu se mýt dalším přípravkem, což se mi často u olejů stává. Byla to taková láska na první vyzkoušení. Olej se krásně roztírá a pokožku zanechá příjemnou, hebkou a vláčnou. Voní stejně luxusně jako tělové mléko a pokožku krásně hydratuje a provoní. Za 250 ml zaplatíte 530 Kč.

 

Olej i tělový krém moc moc doporučuji, jde o nejlepší olej a tělové mléko, které jsem kdy vyzkoušela a tu vůni musíte přinejmenším očichat v obchodě, je nádherná. A určitě udělá radost i jako dárek, já jsem byla nadšená. Už jste něco z mandlové řady od L’Occitane zkoušely? Co na olej a krém říkáte? Karolína

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.