Mexx Summer is now

2

Dneska si povíme o nových vůních značky Mexx, které Vám přivolají letní náladu raz, dva a jsou v prodeji od března. Mám tu jak dámskou, tak pánskou variantu, tak jdeme na to!

mex

Pánská I dámská Mexx Summer is now

Jedná se o řadu Summer is now – což je limitovaná edice právě na léto. Koukala jsem, že v obchodech je i limitované edice Spring is now, takže tohle je takový nástupce. Hned na první pohled mě zaujalo balení. Krabičky jsou v krásných pastelových barvách a samotná lahvička k nim barevně ladí.

Začneme dámskou variantou. Pokud máte rády květinové a ovocné vůně, tady se trefíte do černého. Vůně je opravdu hodně ovocná a sladká. Já z vůně hodně cítím ananas. Já osobně preferuji vůně citrusové a méně sladké, ale na léto si jí umím představit, protože není až tak vtíravá. Prodává se ve 20 ml a 40 ml balení.

Když jsem si přivoněla k pánské vůni, věděla jsem, že podobnou už jsem někdy cítila, u mých vrstevníků byla na střední škole hodně oblíbená. A je mi sympatičtější, než dámská vůně, protože je kořeněná. Seženete jí ve 3o ml a 50 ml variantách.


_DSC6195

Výdrž je u obou vůní hodně podobná, vydrží cca 3 hodiny a jelikož je balení malinké, můžete ho mít v pohodě v kabelce.

Takže pokud si chcete přivolat léto o pár měsíců dříve a máte rádi ovocné a kořeněné koukněte po nich. Dejte mi vědět, které vůně máte rádi vy a užijte si víkend, K.

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.