To nejlepší z drogérie: Alterra Sprchový krém BIO rakytník a arganový olej

0

Nikdy bych neřekla, že mě nadchne „obyčejný“ sprchový krém s vůní rakytníku. Proč jsem se do něj zamilovala po prvním vyzkoušení a v čem je jiný než ostatní sprcháče? V první řadě oceňuji přírodní složení a netradiční parfemaci.

Kosmetiku Alterra znám díky PR balíčkům, které mi chodí. Jde totiž o privátní přírodní značku drogérie Rossmann. Sprchový krém má navíc i Vegan certifikát, což potvzuje, že je bez živočišných produktů a že nebyl testovaný na zvířatech. Cena kosmetiky je velmi příznivá a více jsem značku zaregistrovala na jejich podzimním brunchy, který byl zaměřený na přírodu, třídění opadu a přírodní kosmetiku.

kosmetika alterra

Sprcháč a péče v jednom kroku

Tělovou péči dost flákám, mažu se málo i přes to, že mám velmi suchou pokožku a hydratace bych potřebovala více. Proto oleje, sprchové balzámy a krémy zkouším moc ráda. Mám potom pocit, že jsem pokožce dopřála něco navíc a nemyslím na to, že bych se měla i namazat. Z krému cítím rakytník a když se tak zamyslím, vůni rakytníku mám asi celkově ráda. Kdysi jsem totiž měla dost oblíbenou univerzální rakytníkovou mastičku a teď používám rakytníkový krém na ruce a parfemaci si užívám. Když jsem si ale o sprchovém krému četla základní informace na obalu, překvapilo mě, že má vonět po sladkých růžích, což bych tedy vůbec neodhadla. Já prostě cítím rakytník 😀

Rakytníková varianta je říjnová novinka a dopátrala jsem, že má Alterra ve stejném provedení i tělové mléko. Sprchový krém má hutnější konzistenci, pokožku vyživí, jemně provoní a důležité je také napsat, že nepění. Mě osobně to nevadí, krém je jemný a hebký, takže mám ve vaně spíš pocit, že se natírám tělovým mlékem, což je pro mě příjemné. Pokožku umyje bez problémů i bez pěny.

kosmetika alterra

Zásadní je pro mě i to, jak moc sprcháč vyživuje. Pokud totiž hydratuje moc (to byl případ třeba sprcháče od Klorane s vůní Cupuacu), je to pro mě spíš mínus, protože mi pak nedrží náplast u kanylky inzulínové pumpy.

Proč jsem si tedy sprchový krém oblíbila? Přesvedčila mě luxusní netradiční vůně, přírodní složená a krémová textura. Jen se o něm moc nemluví, což je škoda, protože stojí za vyzkoušení. Znáte značku Alterra? Co bych od ní měla vyzkoušet příště? Těším se na vaše tipy, Karolína

*Sprchový krém mi byl nezávazně poskytnutý k otestování. Zaslání produktu však nemění můj názor na recenzi kosmetiky.

kosmetika alterra kosmetika alterra kosmetika alterra