Sladké mámení: Co ukrýval jarní balíček Yves Rocher?

1

Yves Rocher mi před čtrnáctým únorem poslal překrásný Valentýnský balíček. Vedle květinového srdíčka jsem v krabičce našla nové jarní sprchové gely a parfemované spreje. Jaká vůně se mi líbí nejvíc? Novinky jsou hooooodně sladké.

Sprchové gely

Nejvíc mi voní varianta sprchového gelu Lotosový květ a šalvěj. Malé sprchové gely vydrží až 40 umytí. Jsou koncentrované, takže jich stačí jen kapička. Hezké je i vůně Granátového jablka a růžového pepře. Gely mají 100ml a stojí 99 Kč. Jsou z řady I love my planet, což znamená, že za každý zakoupený flakon Yves Rocher zasadí jeden strom.

Sprchový gel Broskev a anýz už je typicky jarní vůně, která je hodně sladká. Já na sladké vůně moc nejsem, u sprchového gelu mi to ale nevadí. Většinou spotřebuji větší část a sprcháč dám dopotřebovat mamce. Yves Rocher má ale na výběr z několika vůní, takže si vždycky najdu tu, která mi vyhovuje a většinou je citrusová. Cena za 200 ml sprcháč, který má 98% přírodních složek je 79 Kč.

jarní kolekce Yves Rocher

jarní kolekce Yves Rocher

Parfemované spreje

Spreje jsou určené na tělo a obličej. Teď v zimě preferuji klasické parfémy, na jaře ale čas od času ráda sáhnu po osvěžujícím spreji. Když jsem byla mladší, tak jsem body splashe milovala. Důkazem je tento článek z roku 2014. Podobné přípravky často úplně nespotřebuji, schválně mi dejte vědět, jak jste na tom vy. Buď mě omrzí jejich vůně nebo překlene datum spotřeby. Moje strategie je tedy taková, že spreje používám dokud mi voní, kterou pak je beru do práce a v posledním stádiu dávám spreje do koupelny místo osvěžovače vzduchu nebo místo bytového parfému. I tak si ale myslím, že jsou spreje bezedné 😀

jarní kolekce Yves Rocher

jarní kolekce Yves Rocher

Yves Rocher uvedl 4 nové vůně. Broskev a anýz, Mango s koriandrem, Kokos a Malina a máta. Mě nejvíce láká Malina a Kokos, ale na vyzkoušení jsem dostala Broskev a Mango. Na první pohled jsem si myslela, že mi bude více vyhovovat broskev, kupodivu jsem si oblíbila víc mangovou parfemaci. Na vlasy si je dokážu představit opravdu jen na jaře nebo v létě (jsou totiž sladké jako nějáké bonbóny), teď přes zimu jsem je použila jen tehdy, když mi vlasy načichly v restauraci a večer se mi nechtělo jít do vany. Voní dost intenzivně a na těle i ve vlasech jsou cítit několik hodit. Na tělo fajn v létě, teď přes zimu je více využívám místo bytového parfému a fungují tak kupodivu taky.

Pokud sladké vůně milujete, pak budou novinky přesně pro vás. Za mě jsou fajn, ale není to přesně můj šálek kávy. Jsem spíše na citrusové a svěží vůně, ze sladkých jsem už „vyrostla“.

Co vy a sladké vůně? Máte je rádi? Karolína

1 komentář

Comments are closed.