O čem se nemluví aneb na co je dobrá depilační pružina?

4

Mám ti článek na téma, o kterém se nemluví. Jsou to chloupky na obličeji. Každá z nás je má, některá je má méně viditelné, než ta druhá, ale všechny o nich víme. Popravdě řečeno jsem tohle téma řešila hned několikrát. Hlavně v pubertě, kdy jsem si myslela, že všichni na světě vidí jen můj „knírek“, i když vlastně vůbec vidět nebyl.

Depilační páska? Pro někoho není řešením

Několikrát jsem byla na kosmetice, kde mi kosmetička chloupky strhla depilační páskou. Zaprvé to strašně bolí a zadruhé se mi vždycky ukázala alergická reakce, která zmizela až po několika dnech, stejně tak jako můj ekzém, který jsem měla vždycky hodně podrážděný, různými krémy a kdoví čím, i přes to, že jsem jí říkala, že mám citlivou pleť. Od té doby jsem se u kosmetičky neukázala a o svojí pleť se starám jen já.

Depilační pružina

Depilační pružinu jsem měla možnost vyzkoušet prostřednictvím stránek postovnezdarma.cz, kde mají věci za dobré ceny z Číny nebo ze Singapuru. Byla jsem zvědavá, jak pružina funguje, protože jsem na youtube viděla videa, jak to vlastně funguje. Po delší době používání by chloupky už neměly růst vůbec.

Kde všude můžete chloupky vytrhat?

Nad horním rtem, na bradě, nebo třeba na tvářích. Na jednom portálu  vyšel i článek o tom že američanky se chloupky odstraňují na celém obličeji kvůli tomu, aby vypadaly mladší, ale o tom by se dalo polemizovat. Co se týče samotného vytrhávání, čekala jsem, že to bude bolet o hodně víc. Sice to štípne, ale je to poměrně rychlé. Cena je oproti depilačním páskům minimální, stojí okolo 100 Kč a můžete jí sehnat na stránkách, které jsem Vám nalinkovala nahoru. A podle mého názoru pružina funguje o dost líp, než pásky. Jak jste na tom vy? Řešíte tohle téma, které je mezi lidmi tabu? Mějte se krásně,

_DSC5120

4 KOMENTÁŘE

  1. Taky jsem nad ní přemýšlela…A jak často ji používáš, tedy za jak dlouho jsou chloupky viditelnější?? 🙂

  2. Tak to si musím pořídit, chloupky trhám jen pinzetou, možná by tohle fajn alternativa. U kosmetičky na knírku jsem nikdy nebyla a také jsem nikdy nezkusila pásky, bojím se právě začervenání a zanícení. Mám také dost citlivou pleť a jsem hned rudá jak rak.

  3. Prošla jsem si tímto obdobím. Když jsem si to myslela, několikrát mě na to někdo upozornil, nejapní lidé, kterým jsem vždy byla k smíchu. Nyní se změnou prostředí to už neřeším. Jsem sama se sebou spokojená. Tak mám jemné chmýří no a? 🙂 Stačí, že dávám pryč podpaží, nohy a slabiny. S takovou bych mohla přidat ještě břicho a ruce a záda. A to už bych nebyla já.

Comments are closed.