Pupa Velvet Garden

22

Dnes bych se s Vámi ráda podělila o moje dojmy z limitované edice Velvet Garden od značky Pupa, kterou už delší dobu zkouším a mám doma. Kromě DUO stínů tu mám zastoupené všechny produkty a celá limitka mě moc překvapila. Duo stíny se mi bohužel rozbily při přepravě balíčku, což mě moc mrzí, protože jsou hodně chválené. A navíc si dnes zasoutěžíme o rtěnku, z této kolekce!

Úplně celá limitka vypadá luxusně a krásně. Je ve zlato-fialových tónech a balení vypadají opravdu skvěle. Ať už mluvíme o balení, ve kterém produkty jsou, nebo o papírových krabičkách, ve kterých kosmetiku dostanete, tohle se značce Pupa rozhodně povedlo. Začnu tím, co mě nadchlo nejvíc a u těchto produktů vím, že Pupa nikdy nezklame. Laky na nehty. Limitka má celkem 5 laků na nehty a já vyzkoušela hned tři z nich. Růžovou 170 Red Peony, překrásnou 171 Burgundy Poppy a tmavě fialovou 172 Black Orchid. Laky jsou krásně pigmentované, stačí jedna vrstva, a co je pro mě také důležité je fakt, že rychle schnou. Značku Pupa mám ráda i díky lakům na nehty a co se týče výdrže, je to největší držák ze všech laků, co jsem zkusila. Nejvíc jsem si oblíbila odstín 171, kterou mám i momentálně na nehtech a myslím si, že přesně tyto odstíny jsou ideální na podzim, či zimu.

pupa Velvet Garden

pupa Velvet Garden

pupa Velvet Garden

pupa Velvet Garden

pupa Velvet Garden

Další produkt, který mě mile překvapil, je paletka očních stínů. I když u většiny recenzí, které jsem četla byly názory rozporuplné, já jsem si jí zamilovala. Ze začátku jsem byla skeptická, protože většina stínů a paletek, které doma mám, jsou od UD a já jsem si myslela, že tahle paletka se jim nevyrovná. Ale dala jsem jí šanci. Líbí se mi velmi dobrá pigmentace i samotné barvy, které v paletce jsou. Jsou to totiž přesně „moje“ barvy. Ráda jí vozím na cesty, protože je mnohem menší, než paletky od UD a vykouzlíte s ní jak jemné, tak výrazné líčení. I aplikátory jsou fajn a použitelné. Stíny vždy používám s bází pod oční stíny od UD (verze antiaging) a světlé stíny jsou úúúžasné pod obočí. Sahám po ní ale i doma na běné denní líčení. Mám jí doma už asi měsíc a stále mě nepřestala bavit.

pupa Velvet Garden

pupa Velvet Garden

Objemová řasenka Vamp! ve fialovém odstínu 404 se k mým zeleným očím také hodí jako ulitá. S barevnými řasenkami tolik zkušeností nemám, takže jsem ráda, že mám doma alespoň jednu, se kterou můžu ty bláznivější looky zkoušet. Stejně jako klasická černa Vampka mi tato řasenka vyhovuje a těším se na jaro, nebo na léto, kdy jí pořádně vyvětrám. Černá řasenka mi občas příjde k jemnějšímu líčení a mému tónu pleti moc trvdá, a pokud se na to úplně nezaměříte, nepříjdete na to, že je řasenka fialová. I pro mě, jako pro „konzervu“ a pro někoho, kdo nerad zkouší nové věci je využitelná i na denní používání. Není tolik výrazná a objem dělá báječný.

pupa Velvet Garden

pupa Velvet Garden

Maxi tužka na oči má skvělou pigmentaci. Co se celkově maxi tužek na oči týká, moc je nepoužívám, protože raději sahám po černém stínu, nebo klasické, malé „verzi“. S tou velkou tuhou mi to totiž moc nejde (stejně tak u bílých tužek, ale myslím si, že je to také o tréninku). U této tužky je pigmentace velmi dobrá a díky houbičce, kterou v sobě má, jí můžete i rozmazat tak, aby nebyla tolik vidět a vytvořit tak jemnější smoky efekt. Kreslí a pracuje se s ní jednoduše, protože je hodně krémová.

pupa Velvet Garden

pupa Velvet Garden

pupa Velvet Garden

A poslední kousek, který jsem testovala je překrásná tvářenka. I když je tvářenka na první pohled hodně výrazná, pravda je taková, že je méně pigmentovaná, ale mě osobně to nevadí. Mám velmi světlou pleť, takže u hodně pigmentovaných tvářenek většinou dopadnu tak, že líčení neodhadnu a dopadnu jako Marfuška z Mrazíka. Tvářenka krásně, ale velmi málo voní (malinko mi to připomíná vůni růží) a práce s ní je také jednoduchá. Oceňuji to překrásné a fotogenické balení, které v mé sbírce nemá konkureci i samotný odstín, který se mi moc líbí.

pupa Velvet Garden

pupa Velvet Garden

pupa Velvet Garden

pupa Velvet Garden

Produkt, který jsem nevyzkoušela je rtěnka, protože podobných odstínů mám doma hned několik a není to zrovna moje nejoblíbenější barva. Zkušenosti s rtěnkami od Pupa mám ale takové, že jsou hodně hydratační a zároveň pigmentované. Na rtech sice nevydrží celý den, ale jsou velmi příjemné. A vy si můžete odstín 311 Red Peony zasoutěžit! Stačí, když mi do komentáře napíšete Váš email. Výherce si povíme 30.11 🙂 hodně štěstí!

pupa Velvet Garden

pupa Velvet Garden

pupa Velvet Garden

Celá limitka je za mě rozhodně povedená a všechny produkty, které jsem vyzkoušela se mi líbí. Užijte si nadcházející víkend a držím palce v soutěži. Které z produktů Pupa byste mi doporučili? K.

*produkty Pupa jsem dostala ke zrecenzování

pupa Velvet Garden

 

22 KOMENTÁŘE

  1. Od Pupy jsem vyzkoušela zatím jen pár produktů, ale musím říct, že mi hodně vyhovují a navíc se mi hrozně líbí ta hravost a barevnost, kterou se vyznačují. Aktuálně jsem si teď na podzim oblíbila paletku Pupart, která obsahuje barvy, které jsou pro podzim jako stvořené, stíny nepráší a krásně vydrží cca 12 hodin na víčku. Pak mám doma ještě tvářenku z řady Like a Doll Maxi Blush v odstínu 200 Sweet Apricot a taky jsem s ní hodně spokojená, ale používám ji jen na zvláštní příležitosti, protože nebyla nejlevnější a taky je poměrně dost výrazná (alespoň tedy pro bleduli, jako jsem já).

  2. Zatím nemám s touto značkou zkušenost 🙂
    Paja.Kopuleta(zavináč)seznam.cz

  3. Nádherné fotografie 🙂 Se značkou zkušenosti nemám, ale koukám po ní už dlouhou chvíli 🙂

    Máš moc nádherný bog 🙂 Co bych uvítala, je maličko větší písmo … 🙂 Fakt jen o maličko větší 🙂

Comments are closed.