RECENZE / Benefit Cosmetics Boiing Cakeless tekutý korektor

0

Tekutý korektor Boiing Cakeless používám pravidelně už přes půl roku. Korektor slibuje, že na pleti neudělá nechvalně známý a nechtěný „cakey efekt“, což mohu rovnou potvrdit. I přes to, že má korektor plné krytí, není hutný a na pleti nevytváří efekt masky.

Benefit Cosmetics Boiing Cakeless tekutý korektorKorektor Boiing Cakeless není určený jen pod oči. Tenká krycí vrstva téměř dokonale zakryje pupínky i barevné nedokonalosti a zároveň na pleti není přehnaně vidět. Ani po 8 hodinách nedělá fleky, nesráží se, je lehký a skvěle drží. I přes vysoké krytí nezalézá do vrásek (tedy v případě, že ho dobře zapudrujete). Pokud máte zralou pleť, raději bych ale sáhla po jiném korektoru, Boiing Cakeless je sice lehký, ale má zbytečně vysoké krytí. U zralé pleti platí opak – čím méně make-upu, tím lépe. Co se týká ostatních typů pleti, myslím, že bude vyhovovat mastné, suché i smíšené.

Obal korektorů je super, ostatně jako všechny kousky od Benefit. Je krásný a praktický. Když jsem jako mladší chodila do Sephory jen na kukandu, Benefit kosmetika mě pokaždé zaujala. Jejich boxíky s tvářenkami miluju! U korektoru oceňuji velké množství odstínů. Korektor je k dispozici ve 12 odstínech a ty nejsvětlejší sednou i bledulkám. Já používám odstíny 1, 2, 3 ale většinu roku sahám právě po odstínu 3.

Benefit Cosmetics Boiing Cakeless tekutý korektorBoiing Cakeless zapracovávám nejraději houbičkou

Aplikátor korektoru bych přirovnala k větší houbičce u lesku na rty. Korektor se s ním nanáší jednoduše a díky prohlubni se vám nestane, že korektoru nanesete hodně nebo naopak málo. Jen je potřeba pracovat s ním bez zbytečného otálení, rychle zasychá. Já používám na zapracování houbičku a v tomto případě se mi s ní pracuje lépe, než se štětcem nebo prstem. Vedle produktů na obočí, tvářenek, bronzerů a rozjasňovačů jde o další parádní kosmetický kousek, který používám velice ráda. BAVÍ.

  • CENA: 720 Kč / 5ml (korektor je dostupný i v miniatuře)
  • KRYTÍ: plné ale nevytváří masku
  • VÝDRŽ: drží perfektně i po 8 hodinách od nanesení

Postřehly jste korektor Boiing Cakeless? Co na něj říkáte? Jak říká Benefit – Eat your cake, don’t wear it!

*Korektory mi byly poskytnuty na vyzkoušení zastoupením Benefit Cosmetics. Zaslání kosmetiky v žádném případě nemění můj názor na výrobky ani jejich recenzi. Článek jsem napsala z vlastní vůle. Nejedná se o placenou spolupráci.