RECENZE: Magical Brow Star! Benefit aneb obočí jako ze škatulky!

1

Když mi z Benefitu napsali, že by mi rádi poslali balíček pro radost, byla jsem nadšená! Když se řekne obočí, jako první si představím právě Benefit kosmetiku a jejich tužky a gely na obočí. Dříve jsem od nich vyzkoušela KA-Brow, který mám mimochodem stále doma a i když už je dávno vyschlý, spolu s kapkami do očí se s ním dá pracovat. Měla jsem také jejich adventní kalendář (článek zde), kde jsem vyzkoušela spoustu miniatur a tehdy mě hodně zaiajal Ooh la lift pod oči nebo řasenky.

Domů mi dorazil krásný kufřík Magical Brow Stars plný produktů na obočí ve středním odstínu 3 (barva mi mimochodem sedí skvěle). V kufříku byl pudr na obočí Foolproof, světoznámý gel Gimme Brow, štětec a dvě tužky na obočí. Jednalo se o limitovanou edici za 1 890 Kč, ale vzhledem k tomu, že se dá kosmetika sehnat i v běžném sortimetu, recenze nebude zbytečná.

KA-Brow!

Jak jsem psala výše, s barevným krémovým gelem na obočí už zkušenosti mám (detailní recenzi najdete zde). Se všemi produkty od Benefitu mám obočí stejně hezké jako ráno po nalíčení. S tímto gelem se dá vytvořit přesně definované obočí i jemnější doplnění, takže je na vás, jaké množství nanesete. Gel jsem měla v odstínu 2 a nyní ho mám i v odstínu 3. Obě barvy jsou si hodně podobné a sedí mi. V balení je i štěteček, který jsem občas použila na cestách, ale tím, že je malý se mi s ním nepracuje tak dobře, jako s klasickým štetcem. Jediné, na co je potřeba dávat pozor je správné zavíraní, aby pomáda nevyschla. Za mě super kousek, který mě před lety naučil, jak obočí a ráda (a opakovaně) se k němu vracím.

Benefit kosmetika

Foolproof Brow Powder

Pudr na úpravu obočí mě z celého boxíku překvapil nejvíc. Stíny na obočí jsem ráda používala při líčení ostatních. U sebe jsem se jich, ani nevím proč, vyhýbala nebo používala jen krátce, protože jsem s nimi nedosáhla očekávaného výsledku. V rámci testování jsem paletku stínl vyzkoušela a z výsledku jsem byla nadšená natolk, že po stínu sahám prakticky denně spolu v kombinaci s precizní tužkou. Cena je 790 Kč.

Benefit kosmetika

Benefit kosmetika

Benefit kosmetika

Štetec 2v1

Když už jsme u pudru, zmíním i štětec, který jsem našla v boxíku. Říká se, že produkty fungují nejlépe se štětcem nebo třeba s podkladovou bází stejné značky, takže jsem po štětce v kombinaci se stíny shla prakticky okamžitě a z výsledku jsem byla nadšená. Do té doby jsme na obočí používala zkosené „huňatejší“ štětce, které vytvořili spíš kouřový efekt, než přesně definované obočí na milimetr, což u tohoto štětce problém rozhodně není. V druhé části je pak spirálka na obočí, kterou využívám i tehdy, když se mi obtiskne řasenka. Oční stín nebo make-up zůstane na svém místě a čmouha z řasenky je fuč. Je ale důležité počkat, až barva uschne, abyste si barvu jen nerozmazali. Cena štětce je 650 Kč.

Benefit kosmetika

Benefit kosmetika

Precizní tužka Precisely, My Brow

I tenká tužka má v sobě praktickou spirálku. Celkově to balení kosmetiky Benefit vypadá krásně a nadčasově. Nevíc proč, ale připomínají mi kosmickou loď nebo něco podobného. Největší rozdíl mezi touto tužkou a podobnými tužkami z drogérie vidím v tom, jak dlouho vydrží tuha. Zatímco tužka od Maybelline mi při každodenním používání vydrží měsíc, tužku od Benefit mám už přes měsíc, stále jí používám a tuhy je v ní spoustu i přes to, že má krémovější texturu a snadněji se rozmazává. I když se to nezdá, myslím si, že ta investice se vám vzhledem k pomalejší spotřebě vrátí. Výdrži i nanášení nemám co vytknout, je navíc i voděodolná, takže paráda. Cena tužky je 790 Kč.

Benefit kosmetika

Tužka Goof Proof

Tužku, kterou ještě nemám tolik prozkoumanou je Goof Proof. Stejně jako předchozí tužka má i tato krémovou texturu, takže se s ní krásně a jednoduše pracuje. Má zkocený hrot, takže se s ní obočí dokresluje hezky. Narozdíl od Precisly, My Brow dělá ale rozmazanější a tím pádem i přirozenější efekt. Záleží tedy na tom, jaké obočí máte nejraději. Cena za plné balení je 790 Kč, ale dá se sehnat i jako miniatura za 420 Kč. Spirálka je součástí tužky.

Benefit kosmetika

Benefit kosmetika

Gimme Brow +

Gel na obočí Gimme Brow + už jsem také zkoušela. V roce 2016 jsem ho spolu s KA-Brow dokonce zařadila mezi nejlepší kosmetiku (článek zde). Za tu dobu už jsem použila i jiné gely a vzhledem k tomu, že já mám obočí přirozeně husté už od přírody, potenciál gelu Giimme Brow + neocením tak, jak jiné ženy. Obsahuje totiž mikrovlákna (podobné chloupkům), které obočí dodají na objemu a definici s přirozeným efektem. Přirozený efekt tu musím podtrhnout, protože jsem vyzkoušela i gely, které z obočí udělali spíše slepeného slimáka, což rozhodně nechcete. Gimme Brow + je účinný a přirozený zároveň, což je nejspíš efekt, kterého chceme docílit všichni. Nikdo z nás nejspíš nechce, aby bylo znatelná, že máme obočí něják hodně dodělávané. Cena je 790 Kč, dá se sehnat i jako miniatura.

Benefit kosmetika Benefit kosmetika Benefit kosmetika Benefit Cosmetics tedy rozhodně doporučuji, jde o nejlepší kosmetiku na obočí, jakou jsem kdy zkoušela. Investice se vyplatí. Pokud trefíte správý odstín a typ produktu, který hledáte, jsem si jistá, že budete spokojené. Jaká je podle vás Benefit kosmetika? Máte zkušenost? Dejte mi vědět, Karolína

1 komentář

Comments are closed.