RECENZE / Estée Lauder Bronze Goddess paletka očních stínů

0

Esteé Lauder Bronze GoddesDekorativní kosmetiku značky Estée Lauder ještě nemám tolik vyzkoušenou, proto jsem byla moc ráda, když se mi ozvalo zastoupení EL s tím, jestli bych nechtěla vyzkoušet jejich novou letní kolekci Bronze Goddess. Do testování jsem se dala prakticky okamžitě, šťavnatá paletka mě zaujala hned na první pohled. Má totiž nádherné balení i odstíny jednotlivých stínů. Pojďme se na ni podívat blíže, stojí za to!

Začnu právě balením, protože to mě u paletky hodně baví. Osobně bych to přirovnala ke kosmetickému skvostu nebo šperku. Obal paletky vypadá jako pohádkový (a luxusní) kompas a zaujala mě také kombinace rosegold a tyrkysové barvy. V samotné paletce je 9 očních stínů a odstíny jsou sestaveny velice dobře a řekla bych nadčasově. Dá se s ní totiž vytvořit velice jemné denní líčení, ale také výrazný kouřový look. Tím, že má v sobě paletka také veselejší barvičky se skvěle hodí na léto, pro mladší slečny i pro zralejší pleť. Když se podívám na skladbu barev, představím si léto, takže načasování se povedlo na výbornou. Nejvíce jsem si užívala bronzový a tyrkysový odstín, ale běžně nositelné a krásné jsou všechny.

Pigmentace stínů a nanášení

Stíny jsou skvěle pigmentované a velice dobře se s nimi pracuje. Matné stíny většinou používám do očního záhybu, takže s nimi sahám po hustějším štětci. Třpytivé odstíny nejčastěji nanáším na pohyblivé víčko, tam se mi více osvědčilo používat spíše ploché syntetické štětce, které pigment nanesou výrazněji a přenesou tak třpytivý efekt o něco lépe, než štětce na ztrácení. Když chci docílit výraznějšího efektu, štětec před nanášením ještě navlhčím, odstíny jsou pak intenzivnější. Pokud tedy sháníte paletku, která je nadčasová, kvalitní a nádherná, Estée Lauder je výborná volba a rozhodně doporučuji. Třeba i jako dárek.

Cena: 1300 Kč

 

Co na paletku Estée Lauder Bronze Goddess říkáte? Zaujaly vás jednotlivé odstíny? A co říkáte na obal? Já jsem nadšená! Mějte se hezky a těším se příště, K.