RECENZE: Hempz volumizing shampoo and conditioner

1

Znáte značku Hempz? S největší pravděpodobností asi ano, protože tahle značka teď zaplavila blogerský svět. A i já přihodím a mám pro Vás recenzi na šampón a kondicionér, který poslední dobou používám. Vybrala jsem si zelenou sadu pro zvětšení objemu, protože ten mi ve vlasech opravdu chybí. Ještě, než jsem začala produkty používat mi byly sympatické. Proč? Chrání totiž vlasy proti tepelnému poškození a UV záření, což se u mě určitě hodí, protože vlasy často vysušuji fénem a žehlím a až poslední dobou se na ochranu proti tepelnému upravení zaměřuji. A navíc neobsahují sulfáty a parabeny.

_DSC5041 copy

Co se týče balení, vypadá moc hezky, vesele. Sice se mi zdá malinko nepraktické dávkování, protože je potřeba vynaložit dost síly, abych vymačkala tolik produktu, kolik potřebuji, ale víčko je naopak šikovné. Šampón i kondicionér stačí otočit a otevře se.

Poslední dobou už nepoužívám moc produktů z drogérie, protože se mi zdá, že se nedají s kvalitnější kosmetikou srovnávat a jelikož mám vlasy několikrát odbarvované a barvené (a tím pádem i dost zničené), vidím velký rozdíl mezi šampónem s drogérie a šampónem ze salónu. Drogérková kosmetika mi navíc hodně zatěžuje vlasy, což mi ale na poprvé udělal i tento šampón a kondicionér. Nicméně se to už neopakovalo, takže si myslím, že mohla být chyba z mé strany. Kondicionér je hodně hutný a příjde mi spíš jako maska. I moje zničené vlasy vypadají moc hezky a zdravě. Šampónu je o 50 ml víc, než kondicionéru, což je praktické, pokud si vlasy šampónem myjete dvakrát, nebo doma máte přítele, který kondicionér nepoužívá.

Vůně obou produktů je velmi jemná, nevtíravá a ve vlasech není vůbec cítit, což je škoda, protože, mám ráda ten pocit ve vlasech, kdy cítím vůni šampónu, nebo kondicionéru a vím, že mám čerstvě umyté vlasy.

A objem? Ten mám s produkty opravdu větší, zejména tehdy, když si vlasy ještě vyfénuji, takže já jsem více méně spokojená. Jak už jsem řekla, u produktů mi chybí vůně. A ten, kdo ocení přírodní složení (přesné složení najdete tady), bude ze značky Hempz nadšený. Mě je také moc sympatická.

Cena se pohybuje okolo 500-600 Kč (s dopravou zdarma!) a jak šampón, tak kondicionér jsou momentálně s 15% slevou.

A co vy? Používáte vlasovou kosmetiku z drogérie, nebo ze salónu? Mějte se hezky, K.

1 komentář

Comments are closed.