RECENZE: Freedom Pro Rozjasňovač Brighten a MUR Rozjasňovač Golden Lights

2

Ahoj všichni, dnes se podíváme na zoubek rozjasňovačům značky Makeup Revolution a Freedom Makeup a trošku je porovnáme.

Zapečený rozjasňovač od Makeup Revolution v odstínu Golden Lights je hodně pigmentovaný, což může být někdy na škodu, ale pro ty z Vás, kteří mají s rozjasňovači zkušenost a už ví, jak na ně, to nebude problém. V opačném se bojím efektu discokoule, takže s tímto rozjasňovačem opravdu málo a opatrně. Odstín je s porovnáním s rozjasňovačem od Freedom Makeup víc teplý a bude vypadat krásně v létě na opálené pleti, protože má výraznější, zlatavé třpytky. Stojí 150 kč a má 7,5 gramů. A vypadá krásně i ve vnitřím koutku.

_DSC5047

_DSC5046

_DSC5045

Rozjasňovač od značky Freedom v odstínu Brighten, má o poznání lepší balení (balení u MUR je se mi za prvé nelíbí a za druhé působí dost levně, což je velká škoda) a je vhodnější na zimu, protože není tak výrazný a je se studeným podtónem. Není tolik pigmentovaný, takže ho používám na rozjasnění středu obličeje. Stojí 149 Kč a má 7,5 gramů.

_DSC5042

_DSC5043

_DSC5044

A takhle už vypadají oba rozjasňovače s porovnáním známého rozjasňovače od theBalm, Mary Lou-manizer, který je můj svatý grál. Všechny tři rozjasňovače jsem si moc oblíbila pokud s nimi začínáte, rozhodně je to dobrá volba, protože stojí pár korun.

Na rozjasňovače používám přírodní štětce, nebo prsty, protože tak produktu naberu více. A výdrž obou rozjasňovačů je skvělá. Vydrží na tváři celý den a když už mizí, tak velmi nenápadně.

_DSC5048 copy

A jak jste na tom vy? Rozjasňovač ano, nebo ne? Používáte rozjasňovače, nebo máte raději matný efekt? Mějte se krásně, K.

2 KOMENTÁŘE

  1. sháním aktuálně nějaký rozjasňovač, protože už mě nebaví matná pleť 😀 už jsem uvažovala právě od Mary Lou-Manizer, ale nestačím zírat na to, jak dobře vypadá ten od MUR! <3

Comments are closed.