RECENZE / Přírodní deodorant Citrea a balzám na rty Ůsměv s vůní kokosu a manga

0

Z e-shopu manulo.cz mi přišla vánoční nadílka plná zdravých dobrot a přírodní kosmetiky. Většina značek z balíčku pro mě byla neznámá, proto jsem ráda, že jsem si mohla rozšířit obzory a vyzkoušet tak kosmetiku, po které bych jindy třeba ani nesáhla. A protože jsem se dala hned do testování, dnes mám pro vás recenzi na 2 produkty z balíčku. Vyzkoušela jsem totiž skvělý přírodní deodorant a balzám na rty s vůní manga a kokosu.

Balzám na rty Úsměv s vůní kokosu a manga

Začnu balzámem na rty, protože to je pro mě teď v zimě jeden z nejvíce používaných produktů. Hlavně proto, že chodím často ven na dlouhé procházky a bez balzámu na rty už si to neumím představit. Balzám, stejně jako všechny produkty na e-shopu, je české výroby, od značky Úsměv. Obsahuje mangové máslo, které rty zjemní, regeneruje a zabraňuje vysoušení, arganový olej, který rty skvěle vyživí a omladí, nebo třeba malinový olej, který má v sobě spoustu vitamínu E, díky čemuž brání stárnutí pokožky.

Textura balzámu je velice jemná, balzám na rtech vytvoří příjemnou lehkou vrstvičku, která nelepí, takže pokud balzám nanesete pár minutek před aplikací rtěnky, je to i skvělý podklad. Obal je minimalistický, ekologický a jen tak se neokouká 🙂 Cena balzámu na rty je 180 Kč a koupíte ho zde. 

balzám na rty úsměv balzám na rty úsměv

Přírodní deodorant Citrea s citrusovou vůní

Přírodní deodoranty používám od té doby, co jsem byla těhotná, a k těm klasickým se rozhodně vracet nechci. Zjistila jsem totiž, že to není potřeba a že i ty přírodní deodoranty fungují skvěle. S krémovými deodoranty už zkušenost mám a protože tenhle voní nádherně po citrusech, získal si mě hned po prvním použití. Obsahuje éterické oleje, takže si poradí nejen s nepříjemným zápachem, ale také s bakteriemi v podpaží a díky bambuckému máslu podpaží nevysušuje. Stojí 299 Kč a koupíte ho tady. 

přírodní krémový deodorant přírodní krémový deodorant

Balzám i deodorant jsem si moc oblíbila a ráda doporučuji dále. Osobně používám přírodní kosmetiku ráda hlavně kvůli intenzivní vůni. Esenciální oleje totiž umí divy a skvěle se díky nim relaxuje. Používáte přírodní kosmetiku? A znáte e-shop manulo.cz? Dejte mi vědět a já se na vás těším u dalšího článku, K.