RECENZE: Urban Decay paletka Naked 2

3

Dnes tu pro Vás mám recenzi na paletku NAKED 2 od Urban Decay. Od té doby, co mám paletku doma jsem po jiné nesáhla. Vozím jí sebou na cesty a je super jak na denní, tak večerní líčení. Vím, že článků na Naked paletky je všude hodně, ale ani já si nemůžu recenzi odpustit. Když se značka Urban Decay dostala do Česka, byla jsem nadšená. Konečně se můžu podívat, jaké jsou jejich produkty a konečně můžu očíhnout i slavné paletky. Alespoň jeden produkt od UD má snad každá blogerka. A já už vím proč. Stojí totiž opravdu za to. I za tu cenu.

urban decay, naked 2, oční stíny
urban decay, naked 2, oční stíny

Paletka obsahuje 12 stínů, syntetický štětec a má v sobě skvělé zrcátko, které se dá bez problémů použít. Štěteček se mi moc nelíbí, špatně se mi s ním pracuje. Popravdě se těším na to, až dostanu kvalitní štětce. Třeba k vánocům. Jako bonus jsem měla v krabičce vzorečky bází pod oční stíny, které jsem zatím nezkoušela. Tak něják si je šetřím. Stíny mají máslovou konzistenci a kromě jednoho stínu jsou všechny úžasně pigmentované. To, že je paletka hliníková, je mi víc sympatické, než balení u klasické Naked, protože ta se snadno ušpiní. Co se týče podtónu stínů, vybere si zde každá z nás. V paletce najdete neutrální barvy, se žlutým, ale také růžovým podtónem.

Já jsem si vybrala Naked 2 proto, že jsem doma měla paletku od MUA, kde byly stíny podobné těm z klasické Naked. A Naked 3 má moc růžové stíny, což k mému podtónu nejde. A s výběrem jsem moc spokojená. Myslím, že jsem sáhla správně, protože když jsem měla doma paletku MUA Undressed, používala jsem jen 3 stíny a zbytek mě moc nezaujal.

_DSC5803

A teď už k samotným stínům, které v paletce najdete.

FOXY – je světlý tělový stín se žlutým podtónem, který je z celé paletky nejméně pigmentovaný. Možná je to tím, že je matný. Využívám ho hlavně na rozblendění stínů, nebo pod obočí.

HALF BAKED – krásná zlatá barvička, kterou moc ráda používám přes den na celé víčko, ale i večer ke kouřovému líčení. Také se žlutým podtónem.

BOOTYCALL – světlý stín se shimmerem, který je moc hezky pigmentovaný a hodí se hlavně na projasnění vnitřního koutku. I přes to, že je na první pohled spíše do růžova, je neutrální.

CHOPPERměděný stín, teplý podtón a krásná pigmentace. Je moc hezký k zeleným očím.

foxy, halfbaked, bootycall, chooper
foxy, halfbaked, bootycall, chooper
foxy, halfbaked, bootycall, chooper
foxy, halfbaked, bootycall, chooper

TEASE – tento stín se skvěle hodí na konturování oka. Je neutrální a moc ráda ho používá hlavně na denní líčení spolu se stínem Bootycall.

SNAKEBITE – jedna z mých neoblíbenějších barviček z této paletky, která vypadá krásně přes celé víčko.

SUSPECT – jemný stín se studenějším podtónem. Je velmi nenápadný ale na sluníčku se ukazuje v plné kráse.

PISTOL – šedá barva s neutráním podtónem je skvělá na večerní líčení v kombinaci s černým stínem Blackout.

 

tease, snakebite, suspect, pistol
tease, snakebite, suspect, pistol
tease, snakebite, suspect, pistol
tease, snakebite, suspect, pistol

VERVE – odstín se studeným podtónem, který je svělý také na rozjasnění vnitřího koutku, ale musíte si dát pozor, aby jste to s pigmentací nepřehnaly.

YDK – tahle barvička je zvláštní. Zdá se, že má studený podtón, ale přitom mi příjde, že mi poměrně sluší. Na denní líčení tent stín používám moc ráda.

BUSTED – můj nejoblíbeněší stín z celé paletky, který použiji tehdy, pokud nevím co za líčení zvolit. Žlutý podtón a velká pigmentace.

BLACKOUT – černočerná intenzivní barva, kterou musíte používat opatrně. Na denní líčení bych ho určitě nezvolila, ale dá se s ním lehce vytvořit z denního líčení to večerní.

verve, ydk, busted, blackout
verve, ydk, busted, blackout
verve, ydk, busted, blackout
verve, ydk, busted, blackout

Jsem strašně ráda, že paletku mám. Poslední dobou jsem totiž ulítlá na výrazných červených rtěnkách, takže je tahle paletka to nejlepší, co jsem si mohla pořídit. Rozhodně by jste měli alespoň jednu paletku od UD doma mít, protože ta pigmentace, to je prostě paráda. Stíny vydrží s bází (já používám tu od Dermacolu) celý den plně bez problémů. Je to rozhodně jedna z mých nejoblíbenejších a nejpoužívanějších paletek. Co vy? Která paletka je pro vás ta nejlepší? 

Mějte se fajn, Karolína

 

3 KOMENTÁŘE

  1. Já jsem si ji koupila na beautycorner.cz, dorazila druhý den 🙂 a nemůžu se jí nabažit :)))

Comments are closed.