Brandnooz box duben 2015

2

Je tu další měsíc, další Brandnooz box a taky další dávka jídla. Naštěstí nás včera pošťák stihl ještě před tím, než jsme odjeli do Budějovic, takže jsem ještě poprosila Honzíka a ten mi box nafotil. Vzali jsme si na cestu hned několik dobrůtek, takže Vám aspoň povím, jestli nám chutnali.

Právě píši článek s hrnkem kávy. Nescafé 3v1 má dvě nové příchutě. Sweet vanilla a Warmy caramel. Čekala jsem, že káva bude hrozně sladká, ale překvapivě není. Vanilka je  kávy cítit jen malinko a musím říct, že tahle kombinace se mi líbí. Jsem zvědavá, jaký bude karamel, protože ten moc nemusím. Cena 5,90Kč. V krabičce bylo 6 kusů (3 vanilka, 3 karamel).

nescafé,příchuť vanilka a karamel, novinka, v prodeji od března 2015
nescafé,příchuť vanilka a karamel, novinka, v prodeji od března 2015

I tentokrát byly v boxíku brambůrky. A hned dvoje. Jedny s příchutí sůl, pepř a druhé nesolené. Na cestu jsme si vzali solené a pepřené, protože u těch víme, že jsou dobré. Nesolené brambůrky jsou na trhu už od roku 2014. Je zajímavé, že jsem si jich ještě nevšimla, protože lupínky a chipsy miluju. Alespoň zjistíme, jaké jsou brambůrky bez soli, i když si myslím, že to nebude ono.

Strážnické brambůrky, pepř a sůl, nesolené, cena za kus 11,90 Kč
Strážnické brambůrky, pepř a sůl, nesolené, cena za kus 11,90 Kč

Korunní Tonic jsme hned vypili. Já moc tonic nemusím a když už, tak jedině zázvorový. Tenhle mě ale mile překvapil. Není totiž tolik hořký a dokonce mi i chutnal. Překvapila mě také cena, stojí 12Kč, což je podle mého super cena. Tento tonic neobsahuje chinin, takže ho můžou pít jak děti, tak i těhotné maminky. A místo něj je hořký díky Quassinu, který je přírodní. Určitě si ho zase někdy ráda koupím.

korunní, tonic, 12 kč, Quassin, nealko nápoj
korunní, tonic, 12 kč, Quassin, nealko nápoj

Protože začíná jaro a hezké počasí, začíná i grilovací sezóna, bez které si jaro a léto nedokážu představit, Těším se, že si naložíme hermelín, nebo maso v Dijonské hořčici. Tentokrát bylo v krabičce i skvělé koření od Vitana, které se na nakládání masa bude skvěle hodit. Koření Marinovaná krkovička a Marinované kuře se objevilo v obchodech v březnu tohoto roku a jedno stojí necelách 19 Kč. Už se těším, až ho vyzkouším! Koření mi v boxíku udělalo velkou radost.

koření, vitana, 19 kč za kus, marinovaná krkovička, marinované kuře, grilování
koření, vitana, 19 kč za kus, marinovaná krkovička, marinované kuře, grilování

Tyčinka Corny Big Fruit byla v minulé krabičce také. Tentokrát jablečná, ale musím říct, že ta jahodová mi chutnala víc. Moc tyhle musli tyčinky ráda nemám, ale jednou za čas mi chutnají. V prodeji jsou od března 2015.

Corny Big Fruit, musli tyčinka, jablečná, 14,90 Kč,
Corny Big Fruit, musli tyčinka, jablečná, 14,90 Kč

Vitana Grunt polévkou se mi do vkusu netrefili. Polévky z pytlíku ráda nemám. Je pravda, že ve vaničce jsem ještě žádnou neměla, ale myslím si, že mi stejně chutnat nebude. Přiznám se, že když jsme se přestěhovali do Prahy, čas od času jsem polévku z pytlíku udělala, ale teď už jsem se několik polévek naučila a tak raději udělám vývar s kapáním, kde bude hodně zeleniny, než něco, v čem jsou zbytečná éčka a kdoví co ještě. Chápu, co se na tom hodně lidem líbí. Je to rychlé. Ale myslím si, že to moc zdravé nebude. Dostali jsme Frankfurtskou s bramborami a třeba jí někdy vyzkouším. A popravdě řečeno, ani obal se mi vůbec nelíbí.

vitana, grunt polévka, frankfurtská s bramborami, 29 Kč
vitana, grunt polévka, frankfurtská s bramborami, 29 Kč, v prodeji od února 2015

Bonbóny Mentos mám ráda, ale moc často si je nekupuji. Ode dneška jsou v prodeji nové. Příchuť citrónová, pomerančová a kola limonáda sice nezní moc hezky, ale věřím, že mi chutnat budou. V kabelce se neztratí. Hlavně tehdy, když jedu domů metrem a mám na něco chuť. Znáte to.

mentos, bonbóny, novinka, cena 17,90 Kč, v prodeji od května 2015
mentos, bonbóny, novinka, cena 17,90 Kč, v prodeji od května 2015

Mě osobně časopis Bydlení potěšil, ale hodně lidí na to nadává. Včetně mého Honzíka. Je pravda, že v krabičce s jídlem nemá co dělat časopis o bydlení a designu. Kdyby to byl časopis o jídle (třeba Apetit), udělali by lépe. Já jsem si ráda početla, protože dekorování našeho bytu mě baví více a více. Škoda, že máme jen garsonku.

marianne, bydlení, časopis, cena 65 Kč, duben 2015
marianne, bydlení, časopis, cena 65 Kč, duben 2015

Křehké rohlíčky od Bonavita Active nejsou vůbec špatné. Znám je už několik let, kdy si je kupovala mamka. Na snídani bych si je sice nedala, ale ke svačině jsou fajn. Třeba se sýrem a rajčátkem. Určitě se u nás neztratí a moc se na ně těším!

Bonavita, Active, křehké rohlíčky, cema 36 kč, skvělá svačinka
Bonavita, Active, křehké rohlíčky, cema 36 kč, skvělá svačinka

A jako poslední je tu Pronto per pasto od Efko. Také super na grilování a nakládání (třeba hermelínu). Já sice moc sušená rajčata nemusím, ale myslím si že tohle špatné nebude. Máme variantu s feferóny, takže přítel je nadšený. V krabičce byl i šikovný letáček s recepty. Něco určitě zkusím.

efko, proto per pasta, rajčata, feferóny, grilování, cena 60 kč
efko, proto per pasta, rajčata, feferóny, grilování, cena 60 kč

Boxík se mi líbil hlavně proto, že byl tak trochu zaměřený na grilování, což je mi sympatické. Jsem zvědavá, co bude další měsíc v krabičce.

Užijte si první máj a mějte se krásně, Karolína

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.