ST. MORIZ samoopalovací pěna

1

Dnes tu mám tip a zároveň recenzi na produkt, díky kterému budete opálená stejně tak, jako od sluníčka. Jedná se o samoopalovací pěnu v odstínu medium od značky ST. MORIZ, díky které můžete být opalená jako od moře. Spolu s pěnou mi domů přišla i šikovná „rukavice“, takže jsem se nemusela bát toho, že budu mít flekaté ruce. Určitě si rukavici k přípravku pořiďte, protože Vám to o hodně usnadní práci. Aplikace je velmi jednoduchá a výsledek se mi moc líbí, odstín je totiž opravdu přirozený. Jak už jsem řekla, já jsme zvolila odstín medium, ale pěnu můžete sehnat i v odstínu dark. Pro bledule, jako jsem já doporučuji ten světlejší odstín, moc hezky mi seděl a také jsem byla ráda, že výsledný efekt není oranžový, jako to u většiny samoopalovacích přípravků je.

I přes to, že jsem přes samoopalovací přípravky nováček, vše se mi povedlo hned na první pokus. Nejspíš je to díky šikovné pěně, protože aplikace je jednodušší, než u samoopalovacího mléka. Krouživým pohybem vmasírujete pěnu a je to. Musíte dát pozor, aby jste pěnu daly opravdu všude, protože jedině tak se vyvarujete flekům. Bála jsem se toho, jak bude moje pokožka na pěnu reagovat, ale všechno bylo v pořádku. Ani na obličeji se neukázala alergická reakce nebo ekzém, takže jsem byla (a stále jsem) nadšená. Před samotnou aplikací jsem použila peeling (jak se píše v „manuálu“) a suchá místa jsem namazala krémem. Tady je velmi důležité říct, abyste provedly i peeling obličeje, protože na ten jsem poprvé zapomněla a bylo to hodně znát, protože suchá místa mi pěna ještě zvýraznila. Když jsem ale suchá místa odstranila, všechno už bylo v pořádku.

Opálení vydrží 2-3 dny a také záleží na tom, jak moc pokožku hydratujete. Čím více, tím lépe, protože opálení vydrží déle. Cena je 249 Kč, což rozhodně není hodně. Produkty z drogérie se pohybují stejně a o výsledku ani nemluvím, protože to se nedá ani srovnávat. Zkoušela jsem před několika lety Dermacol a ten mi pokožku hodně dráždil. Samoopalovací přípravky můžete koupit na stránkách www.stmoriz.cz. A teď už se podívejte na fotky, ať vidíte rozdíl.

Mějte se krásně, Karolína

rukavice na aplikaci pěny, samoopalovací pěna ST.MORIZ, cena 249 Kč, odstín medium
rukavice na aplikaci pěny, samoopalovací pěna ST.MORIZ, cena 249 Kč, odstín medium
samoopalovací pěna ST.MORIZ, cena 249 Kč, odstín medium
samoopalovací pěna ST.MORIZ, cena 249 Kč, odstín medium
před/po aplikaci
před/po aplikaci
podrobný návod k použití
podrobný návod k použití

1 komentář

  1. Ahoj, ta pěna je skvělá, ale jak píšeš , barva vydrží jen 2-3 dny, a uvádí se že 5-7 dní, takže nevím kde to sebrali 😀 , a jak pečuješ o pokožku po aplikaci? Ja se mažu hydra. krémem každý den, ale když se mi to smývá po těch 2-3 dnech tak nerovnoměrně, jdu dělat lehký peeling a sem tam ta barva ještě právě zůstane a když nanesu další vrstvu tak jde vidět kde je to tmavší díky té staré vrstvě a kde světlejší (nová vrstva) a nevím si rady co s tím nebo co dělám špatně proč se mi to tak odlupuje po pár dnech i přes to že mažu. Muže za to ten můj krém který obsahuje i mandlový olej?

Comments are closed.