RECENZE: Yves Rocher zimní limitované edice Červené jablko a Zlatý čaj

2

Stále doháním resty z Vánoc. Státnice mi daly zabrat, ale věřím, že mi článek s malým zpožděním odpustíte. Zimní edice Červené jablko a Zlatý čaj od Yves Rocher jsou totiž momentálně v akci, takže pokud si něco v dnešním článku vyhlídnete, kosmetiku pořídíte za výhodnější cenu.

Pokud bych si měla vybrat, jestli vůni kolekce Červeného jablka nebo Zlatého čaje, bez většího rozmýšlení bych zvolila Zlatý čaj. Vůně čaje je z kolekce opravdu cítit a kdo mě alespoň trochu zná, ví, že v zimě čaje miluju. Nejvíc zelený a černý, parfemace kolekce Zlatý čaj je něco mezi, takže ideální. Vůně Červeného jablka mi na první přičichnutí vůbec nevoněla, nakonec jsem si na ni ale zvykla a musím říct, že postupem času mi je příjemná.

Sprchový gel, sprchový peeling a mýdlo

Zatímco mýdlo s vůní čaje mám netradičně umístěné v kuchyni (ruce sice trochu vysušuje, ale skvěle se mi osvědčilo na moje umaštěné ruce), jablkový sprchový gel a peeling mám klasicky na vaně. V několika předchozích článcích (třeba tady a tady) jsem psala o tom, jak moc mi od Yves Rocher vyhovují právě sprchové peelingy, takže můžete hádat, kdo se stal mým oblíbencem. Sprchový peeling to vyhrál na plné čáře. Zrníčka jsou dostatečně jemná na to, abyste peeling mohli používat při každém sprchování, což je super. Nevím jak vy, ale já mám po vykoupání s jemným peelingem vždycky pocit, že jsem pokožku dostatečně (a zároveň šetrně) vyčistila. BAVÍ. 

yves rocher

yves rocher

Balzám na rty a krém na ruce

Velkým překvapením byl pro mě balzám na rty. Říkala jsem si, že se mi bude tyčinka na zimu hodit, ale nakonec jí používám tak často, že se sama divím. Házím jí do kabelky, používám před spaním v rámci večerní rutiny i před nanášením rtěnky. Baví mě lehké a lehce „rozpustitelná“ textura, vůně, i to, že balzám hydratuje a není moc hutný a lepkavý. BAVÍ. 

Krém na ruce nosím po kabelkách spíše proto, abych měla vždycky nějáký sebou. Bohužel pro mé extra suché a ekzematické ruce nemá dostatečnou hydrataci, ale v nouzi postačí. Za mě tedy PRŮMĚR. 

Tělové máslo a svíčka

Znáte mě, moc se po koupání nemažu, jsem líná a nemám ráda ten ulepený pocit po namazání. Tělové máslo jsem tedy vyzkoušela jen párkrát a není špatné, pokožku příjemně provoní a lepí jen trochu. Zklamala mě bohužel svíčka. Vypadala sice krásně, ale po zapálení voněla jen minimálně, což je škoda. Kdybych si svíčku koupila, byla bych z výsledku zklamaná. NEBAVÍ.

yves rocher

yves rocher

yves rocher

Co na zimní limitku říkáte vy? Zaujalo vás něco? Mějte se hezky a užívete zimu, Karolína.

*Produkty ze zimní limitky Yves Rocher mi byly nezávazně zaslány k otestování. Zaslání produktu však nemění můj názor ani jeho recenzi.

2 KOMENTÁŘE

  1. Vyzkoušen sprchový gel,krem na ruce a telove mleko Zelený čaj,…super…krasne voni.Jablko jen v mini balení,taky vyzkoušeno,ale Zelený čaj je vonavejsi,jemnější.

Comments are closed.