Rozbalování balíčku od Yankee Candle + moje sbírka

1

Ahoj všem,
poslední dobou mám strašně moc věcí do školy a do toho peču cukroví. Proto na blog nemám moc čas. Strašně se těším na vánoce a k těm rozhodně patří čaje a svíčky. A protože mi dnes přišel balíček od Yankee Candle, rozhodla jsem se všechno nafotit a podělit se s vámi o první dojmy. Škoda, že nemůžu mít všechny, pálení svíček mám moc ráda. Zejména na podzim a zimu, protože mi to k tomuto období prostě patří. Zbožňuju borůvky, takže když jsem se dozvěděla, že mají vůni, která voní podobně jako borůvkové orbitky, moc jsem si jí přála. A protože mám skvělého přítele, tak mi jí koupil a udělal mi velikou radost.

Vůni Berrylicious jsem si objednala jak ve vosku, tak v malém sklu. Voní úžasně. Opravdu jako borůvkové orbitky a nemůžu se dočkat, až si jí zapálím, i když si jí budu hodně šetřit. A protože jsem chtěla zkusit i jiné vůně, zkusila jsem Pink dragon  fruit, která voní sladce a šťavnatě zároveň. Jsem zvědavá, jak bude vonět, až jí zapálím. Vosk Icicles (Rampochy) voní jako když vejdete do květinářství (nebo mě to alespoň tak přijde). A na vůni do auta se těší zejména můj přítel. Škoda, že teď půjde autíčko do opravny, jsem zvědavá, jak bude levandule a citrón vonět.
rozbalování balíčku od yankee candle
rozbalování balíčku od yankee candle
Poslední dobou jsem docela dost YC podlehla, no posuďte sami.
rozbalování balíčku od yankee candle
rozbalování balíčku od yankee candle
Moje krásná lampička!

 

rozbalování balíčku od yankee candle
rozbalování balíčku od yankee candle
Pořád si šetřím svíčky od Bomb Cosmetics od Yves Rocher a z Ikea (zimní ovoce a vůně perníčků), které taky krásně voní. Každopádně Yankee Candle vede. I když jsou svíčky drahé, myslím si, že investice se vyplatí. Myslím, že teď jsem z kosmetiky přešla na svíčky. Které máte rádi vy? Bavili by Vás podobné články, kde bych občas zmínila i něco jiného, něž kosmetiku?
Mějte se krásně, Karolína.

1 komentář

  1. Zkus vůni Honey Glow, já si ji oblíbila. A určitě nemusíš psát jen o kosmetice.

Comments are closed.