Dove suchý olej na vlasy

2

Nádherné balení, skvělá účinnost a hydratace – to je jen část toho, co se mi na suchém oleji od Dove líbí. Oleje na vlasy jsem moc ráda neměla, mým vlasům vždy rapidně klesl objem a žádné výsledky jsem nikdy moc nevnímala. Když jsem se dozvěděla, že existuje suchý olej, byla jsem zvědavá.

Moje vlasy jsou dost namáhané a už několik let barvené. Prošla jsem si obdobím, kdy jsem měla blonďaté melíry, černou, nebo dokonce červenou barvu. Před pár lety jsem se ale rozhodla, že černou barvu nechci a přejdu raději k hnědé (která mi k mé bledé pleti lépe sedí). To ale není jen tak. Černá barva se stahovala peroxidem a to mi vlasy strašně zničilo. Měla jsem roztřepené konečky a vlasy byli hodně, hodně vysušené. I dnes si nedokážu mytí vlasů představit bez hydratačního kondicionéru, nebo masky. Asi po 3 letech se vlasy docela vylepšili. Pomohlo mi k tomu ostříhání, když jsem si před rokem nechala hodně zkrátit vlasy a tak zmizely roztřepené konečky a vlasům to výrazně prospělo. Možná i proto o ně opravdu hodně pečuji.

Olej příjemně voní a vlasy jsou po aplikaci jemné a lesklé. Balení má 100 ml – což je podle mě opravdu hodně, protože já ho používám pokaždé, když si vzpomenu a jak vidíte, je jako nový. Obal je překrásný, vypadá velmi luxusně. Cena je okolo 220 Kč, ale dost často bývá v akci. A teď už konečně účinnost.Opravdu funguje a nesnižuje objem. Dá se používat jak na suché, tak na mokré vlasy a dělá zázraky. Vlasům dodá hydrataci, takže nejsou vysušené a také Vám vlasy nelítají nebo nevypadávají  z culíku (myslím, že všechny to známe, ne?). Vždy se mají použít 3-4 pumpičky, ale mě bohatě stačí dvě. Olej se dá použít i jako intenzivní péče před mytím – vlasy tedy zmastíte, necháte co nejdéle působit, a potom důkladně vymyjete.

Olej vám mohu jen a jen doporučit. Na vlasy jsem toho zkoušela opravdu hodně. Třeba i obyčejný olivový, nebo arganový olej, ale žádný nefungoval tak, jako tento od Dove. Jediné, co mi trochu chybí je víčko, ale to už je jen drobnost. Jak jsou na tom vaše vlasy? Mějte se krásně, Karolína

Vlasy s olejem po 24 hodinách – nejeví známky mastnoty a MAJÍ objem.
dove suchý olej
dove suchý olej

2 KOMENTÁŘE

  1. […] Oil jsem si moc oblíbila a používám ho velmi často. Psala jsem o něm už před dvěma lety v tomto článku, takže se určitě podívejte, protože jsem ho nejednou řadila mezi […]

Comments are closed.