OUTFIT / Když chci sehnat vysněný kousek…

1

blogerka módaČlověk by si řekl, že když žije v Praze a má možnost navštívit všechny ty nákupní centra, nebude mít problém s tím najít vysněný nebo kvalitní kousek oblečení. Bohužel vás zklamu. I já mám totiž často problém najít oblečení, které jsem si vyhlédla někde na internetu. Když jsem byla mladší, často jsem chodila do levnějších obchodů s tím, že tričko za 79 Kč mi ve skříni nemůže chybět. Teď už si (hlavně díky Honzíkovi) často při nakupování říkám, že méně je více a když už si něco koupím, chci aby to bylo kvalitnější a abych to opravdu unosila (tedy až na výjimky…).

Jasně, někdy se stane, že si koupím pestrobarevné šaty a vynosím je třeba jen jednou za rok, ale řekla bych, že ve většině oblečení, které si pořídím, se cítím dobře. Problém nastává tehdy, pokud jdu kupovat určitou věc. Třeba bílé pohodlné boty nebo šedivý oversize svetr. Nikdy na ty pravé boty nebo svetr nenarazím. Místo toho mě zaujmou třeba kalhoty, což bývá problém, protože když už si řeknu, že ty boty (nebo svetr) chci, většinou mi ve skříni chybí a další kalhoty bývají zbytečnost. Za tu dobu, co žiju v Praze, jsem se naučila, že když jdu do obchodu pro boty, odcházím s botama a kalhoty tam nechávám. Moc často už se nestává, že bych šla nakupovat a nevěděla bych co.

Obchody vs. internet

Když už si třeba svetr někde vyhlédnu, a mám štěstí, že vím, kde se prodává, většinou už je vyprodaný a nebo mi nesedí tak, jak jsem si představovala. Začíná tak hon na podobný kousek. V poslední době jsem se naučila víc koukat na internet. Když mě proto web modio.cz oslovil na spolupráci, ráda jsem kývla. Jde totiž o šikovný web, který shromažďuje na jedno místo nabídky módních eshopů i kamenných prodejen. Na jednom místě tak najdete oblečení z Dorothy Perkins, Ralph Lauren, GANT nebo třeba Baťa. A protože jsem v Praze často v přeplněných centrech i když nejdu nakupovat (třeba na kafe s kamarádkou nebo když jdu na schůzku), čím dál tím častěji se ráda pokukování po obchodech vyhnu. Pokud to tedy máte podobně nebo hledáte kousek, který nemůžete sehnat, na modio mrkněte, mají toho spoustu.

Pořiďte si podobné kousky z outfitu:

Co vy oblečení? Nakupujete dražší kousky nebo nepodlehnete slevám? Dejte mi vědět, K.

1 komentář

  1. Moc hezký outfit, sluší Ti. Já osobně raději nakupuji v obchodech, než na e-shopu. Na e-shopech mi vadí, že musím furt koumat rozměry apod, přijde mi, že se to strašně liší, za to v obchodě kouknu a vidím.

Comments are closed.