Sprchový gel Original Source LEMON

0

Mám tu recenzi na velmi zajímavý sprchový gel. Jmenuje se Original Source s vůní LEMON, který si zamilujete hned po prvním použití. Je to 100% veganský výrobek, což znamená, že je vyrobený na čistě přírodní bázi. Musím říct, že mě překvapilo, jak moc krásně voní, protože to bych o přírodním produktu nikdy neřekla, myslela jsem si, že je produkt parfémován uměle.

Cena a balení sprchového gelu Original Source

Očividně mohou produkty vonět krásně i bez toho. Sprchový gel mi ukázal přítel, koupili jsme ho v drogérii DM. Za 250 ml dáte necelých 80 korun, což není zase tak špatné. Nevím přesně, kolik druhů se v ČR dá sehnat, ale myslím, že tak 2-3 druhy, víc určitě ne. Je výrazně žlutý, což jsou i jeho další varianty. Další fakt, který mě u veganského produktu překvapil.

Česko a zahraničí

V Anglii mají ovšem o hodně více druhů, bezpochyby za nižší cenu (1 libru – mimochodem). Nejlepší věc, na tomto sprcháči je opravdu ta vůně. Voní opravdu fantasticky! Myslím, že z té vůně se zblázní všichni, kteří produkt vyzkouší.

Jsem z něj nadšená a moc doporučuji. Pokud by Vás zajímalo více informací o těchto veganských produktech, jukněte se na oficiální stránky originalsource.co.uk. Máte zkušenosti s vegan produkty?

Mějte se krásně, Karolína

shower gel
shower gel