Srovnání řasenek I.

3

Už dlouho pro Vás plánuji článek o řasenkách. Jejich srovnání, fotky a recenze v jednom článku, ale příprava fotek mi zabrala dlouhou dobu. Řasenek mám doma na testování opravdu hodně a když si nějákou řasenku oblíbím, používám jí potom často a neměním jí, takže většinou zapomenu na to, že bych měla testovat a fotit i jiné. Některé řasenky jsem fotila ještě před létem a jiné zase před pár dny, když byl čas a hlavně světlo a my tak mohli fotit. V dnešním srovnání Vám ukáži 9 řasenek a plánuji takových článků víc. Myslím si, že jedině tak poznáte, která řasenka by se mohla hodit právě k vašim řasám.

L’Oréal řasenka Volume Million Lashes

A začneme klasikou. Myslím si, že zrovna tuhle zlatou řasenku od L’Oréal bude znát většina z Vás. U spoustu z Vás je určitě oblíbená a i já měla už několik balení této řasenky. Pamatuji si jí hlavně proto, že jí mamka používala ještě v těch dobách, když jsem byla menší a nelíčila se. Má silikonový kartáček se štětinkami, které jsou poměrně blízko u sebe a výsledek se mi moc líbí. Stojí okolo 180 Kč. Řasám dodá objem a hezky je zahustí a oddělí. Barvy nabere tak akorát a konzistence je super i při prvním použití. Můžu jí s klidným srdcem jen a jen doporučit.

loreal

loreal

Maybelline řasenka Push Up Drama

Tahle řasenka mě zaujala hlavně svým balením. Je krásné. Řasenka se ke mě dostala až po delší době, co byla uvedená na trh, takže jsem už několik recenzí před tím, než jsem jí vyzkoušela, četla. A většina z nich nebyla zrovna pozitivní. I tak jsem jí ale dala šanci. Kartáček je velmi zajimavý a řekla bych, že i ojedinělý. Opět je silikonový. U této řasenky mám problém s tím, že nabere té barvy až moc. Řasám sice řasenka hustotu dodá, ale dodá jí tím, že řasy slepí, což podle mého není ideální. Navíc tím, jak jsou řasy hodně obalené ztrácejí na objemu a nejsou tím pádem moc natočené. Cena se pohybuje okolo 200 Kč a já bych místo ní sáhla po jiné řasence. Tato nesedla ani mě.

maybelline

maybelline

L’Oréal řasenka False Lash Wings Scuplt

Pokud jsem zmiňovala ojedinělý kartáčkem u předchozí řasenky, tohle je teprve něco. Z jedné strany má řasenka velmi malé štětinky a z druhé strany naopak žádné. Kartáček je opět silikonový. Řasenku jsem testovala jak já, tak moje mamka a obě jsme s ní byly moc spokojené. Ze začátku mi přišlo, že řasenka hodně slepuje řasy, ale když časem malinko vyschla, řasy dělala krásné. Ze začátku se s ní ale musí hodně opatrně, protože ráda slepuje. Cena se pohybuje okolo 220 Kč. Díky štětinkám řasy hezky zahustí od kořínkům, což mám já osobně ráda. Ze začátku jsem z ní měla rozporuplné pocity, postupem času (a s následným vyschnutím) můžu doporučit.

loreal

loreal

Estée Lauder řasenka Sumptuous Infinite

Miniaturka řasenky, kterou jsem měla v Beauty Boxu na jaře a nesmírně jsem se na ní těšila. Silikonový kartáček, s celkem klasickými štětinkami. Abych byla upřímná, čekala jsem od tak drahé řasenky více. Řasy sice hezky zahustí, oddělí i natočí, ale na můj vkus málo řasy prodlouží. Cena u této řasenky je vyšší, okolo 650 Kč. Řasenka vytvoří poměrně přirozený look a já osobně bych si koupila řaději první řasenku, kterou jsem Vám tu zmiňovala. Tedy Volume Million Lashes. Oceňuji praktické balení a doma si jí ještě nechám. Kdo ví, třeba na ní časem změním názor.

estee lauder

estee lauder

Benefit řasenka BADgal Lash

Další miniaturka, kterou tu mám. Konečně řasenka s klasickým kartáčkem. Jak tak koukám, více v kurzu jsou teď silikonové kartáčky. Mě osobně vyhovují oba dva typy a s výběrem řasenky nemám až takové problémy. Poznám dobrou a špatnou řasenku a mezi těmi dobrými zas takový rozdíl nevidím. Ale abych se dostala k jádru této řasenky – je podle mého dost průměrná. Řasy dělá spíše přirozené a vzhledem k vyšší ceně bych čekala více (cena je okolo 500 Kč). Opět mi tu chybí prodloužení, i když výsledek je vlastně hezký. Pokud si tedy dáte s nanášením řasenky záležet. Znovu bych si jí ale nekoupila.

benefit

benefit

L’Oréal řasenka Mega Volume Miss Hippie

Moje další oblíbenkyně je právě tato řasenka a troufám si říct, že je to můj velký objev za poslední dobu. Řasy krásně natočí a prodlouží. Kartáček je klasický (možná ale malinko větší – obří ale není, nebojte), stejně jako štětinky. Cena je průměrná, stojí okolo 199 Kč. Doporučuji se po ní podívat, mile mě překvapila.

loreal

loreal

Astor řasenka Lash Beautifier 

Voděodolná řasenka, které jsem dala šanci paradoxně až po létě. Na první pohled klasický a hezký kartáček, hned po vyzkoušení ale jedna velká hrůza. Krom toho, že řasenka řasy obarví snad nic jiného nedělá. Za mě jedna velká katastrofa. Pokud po řasence nechcete nic jiného, než jen černé řasy (což asi nikdo nechce), mohla by se Vám líbít. Pokud bych řasenku nedostala k recenzi, byla bych naštvaná, že jsem vyhodila 160 Kč za nic. No posuďte sami, fotky mluví za vše. Vyhazuji.

astor

astor

L’Oréal řasenka Volume Million Lashes Fatale

Jedna z mých nejnovějších řasenek a opět ze stáje Million Lashes. Nezklamala. Používám jí ráda a velmi často, efekt je super. Krásně prodlouží, zahustí i obarví. Kartáček je silikonový s kratšími štětinkami. Cena se pohybuje okolo 240 Kč. Je skvělá, moje oblíbenkyně.

loreal

loreal

Miss Sporty řasenka Studio Lash Designer 

Pokud si dobře pamatuji, moje první řasenka byla právě od Miss Sporty. Pokud Miss Sporty něco umí, jsou to právě řasenky. Řadu Studio Lash mám moc ráda. V minulosti jsem měla ráda zelenou variantu a teď mi domu přišla i tato červená na objem. Kartáček je silikonový s menšími štětinkami. Nejspíš to bude novinka. Cena je okolo 77 Kč a výsledek? Parádní. Řasenka vydrží, neopadává a hezky řasy natočí a prodlouží. Za tu cenu nemá rozhodně konkurenci a určitě jí zkuste. Z té jsem také moc nadšená a vím, že tyto řasenky Studio Lash doporučují i moje kamarádky.

miss sporty

miss sporty

A to by bylo všech devět řasenek, které jsem pro Vás nafotila a vyzkoušela. Už teď testuji a fotím další řasenky a plánuji pokračovat v podobných článcích. Jen bych se ještě mohla zaměřit na to, jak dobře jdou řasenky odlíčit. Do příště se tedy polepším a článek ještě takto vylepším. Suma sumárum tedy celkově doporučuji řasenky z řady Million Lashes od L’Oreal a z řady Studio Lash od značky Miss Sporty. Miss Hippie je také super. A pamatujte, že už dávno neplatí, že čím vyšší cena, tím lepší výsledek. A co vy a řasenky? Která je ta nejlepší pro Vás? Mějte se krásně, K.

3 KOMENTÁŘE

  1. Dost mě zaujala ta L´oreal Milion Lashes Fatale! Jinak nemám s žádnou zkušenosti!Mám ráda hodně řasenky Rimmel!

  2. Já svoji TOP ještě hledám. S tou žlutou od Miss Sporty jsem měla problém, že se drobila během dne… Nejvíc mi seděla jedna od Revlonu (tmavě modrá), ale vcelku brzo vyschla, což je mě mrzelo.

Comments are closed.