Buy and try (5)

4

Doufám, že si plně užíváte prodlouženého víkendu, my se s Honzíkem právě chystáme na piknik do pražské Stromovky. Ještě před tím tady pro Vás mám produkty, které testuji v dubnu na rubriku Buy and try. V Sephora byla tenhle měsíc akce. Vše na rty jste mohly koupit za 99 Kč. Takže jsem si několik rtěnek koupila. Teď budu intenzivně zkoušet odstín R07 Jealous, což je krásná červená a kapkou oranžové barvičky.

Tento měsíc se s produkty na rty roztrhl pytel. I Dermacol měl akci a to na tekuté rtěnky/lesky, které jsem si v poslední době moc oblíbila, takže jsem si koupila i tam dvě rtěnky. Teď se zaměřím na odstín 06. Na tělo tu mám od Biodermy Atoderm, který zkouším už pár dni a zatím jsem moc spokojená. Značka Yves Rocher tu má tenhle měsíc dva zástupce. Krém na ruce s vůní lesních plodů a sprchový peeling s vůní a zrníčky ostružin, na který jsem se dlouho těšila. Mám ho doma už od Vánoc. Na Avon Eventu, o kterém jsem Vám psala jsme dostaly body splash, který úžasně voní. Na jaro bude skvělý! A jako poslední tu mám zástupce od Makeup Revolution London, který přišel s několika produkty do drogérie Rossmann. Mám tu trio tvářenky, bronzeru a rozjasnovače.

Uvidíme, jak plodný bude květen a vy se mějte krásně, Karolína.

4 KOMENTÁŘE

  1. Nápad na článek Buy and try se mi moc líbí…Jsem zvědavá na tu paletku od Makeup Revolution, strašně se mi líbí ta tvářenka ale i rozjasňovač a bronzer.

  2. paletku MUR miluji a Dermacol rtěnku jsem si taky celkem oblíbila, tak se moc těším, co Ty na to 😉

Comments are closed.