Pupa Milano Super After Sun Milk

0

Žádný článek tu nebyl už několik dní a jelikož jsem se před pár dny vrátila z dovolené, mám tu pro Vás první „letní“ recenzi mléka po opalování Super After-Sun Milk od Pupa Milano. Jestli mě sledujete na facebooku, nebo instagramu, určitě jste si všimli, že mi domů dorazila obrovská zásilka právě s produkty od Pupa. Vezla jsem toho na dovolenou víc, z nějákých produktů jsem nadšená, z některých méně, ale nebojte se, všechno se dozvíte v dalších recenzích. Vůbec jsem nevěděla, že Pupa vyrábí i produkty na/po opalování, takže jsem byla příjemně překvapená a slušeně vybavená na léto.

Mléko má 400 ml, což se hodí hlavně tehdy, jede-li Vás na dovolenou 8, jako bylo nás. I přes to, že nás bylo 8, stejně jsme mléko nedopoužívali a určitě v něm 1/3 zbývá. Musím ale podotnout, že jsem se po opalování mazala poctivě a pravidelně hlavně já. Několikrát jsem se spálila i přes sluneční ochranu 50 a měla jsem pokožku hodně suchou a tak jsem se bála, abych se neloupala. Úplně se mě to nevyhlo a trošku se loupu na zádech. Pokud to ale porovnám s tím, jak jsou na tom s loupáním ostatní, jsem na tom ještě dobře. Težko ale říct, jestli je to právě tímto mlékem.

super after sun milk pupa

Co hodně oceňuji, je pumpička, která mi maximálně vyhovuje. Mléko je lehké a příjemně (ne chemicky) voní. A vstřebává se poměrně rychle. Používala jsem ho i na spálený obličej, a hezky zklidňoval červenou pokožku nejen na obličeji, ale i na celém těle. Poslední dobou se celkem divím, jak můj obličej reaguje (čtěte spíš nereaguje) na různé kosmetické produkty. Před časem jsem se osypala skoro po všem a v poslední době mi skoro nic nedělá problémy.

super after sun milk pupa

super after sun milk pupa

super after sun milk pupa

Suma sumárum…

Byli jsme se s Honzíkem podívat na Černém mostě v Pupa obchůdku, abych okoukla ceny, ale už si vůbec nepamatuji, na kolik tohle mléko po opalování vyšlo, protože jsme tam byli jsště před dovolenou. Každopádně jsem se divila, na kolik některé produkty výjdou. Oblíbila jsem si totiž i tuhou tyčinku s SPF 50, která vyšla okolo 400 Kč, což se mi zdálo celkem dost na to, kolik produktu v tyčince je.

Mléko je příjemné, hezky voní, ale co se týče prodloužení opálení, které slibuje, nemůžu to posoudit. Každopádně je fajn a pokud ho chcete vyzkoušet, klidně do něj jděte.

Kdybych jela na dovolenou jen s Honzíkem, balení by pro nás bylo zbytečně velké. Na druhou stranu ale vydrží celé léto. Mějte se krásně a užívejte léto, Karolína.