RECENZE: Dove Řada Regenerate Nourishment

2

Recenzí na řadu Regenerate Nourishment od Dove jsem ještě moc nezahlédla, takže hurá do toho. Regenerační řada je určená pro barvené, poškozené vlasy a zkrátka pro všechny, kteří chtějí změnu, ale bojí se toho, jak vlasy budou vypadat s odstupem času, a jak moc budou zničené. S tímhle vším by si produkty měly umět poradit. Testuji je od té doby, co mi doma přistáli v taštičce a ze začátku jsem k nim byla docela skeptická, což mě teď s odstupem času dost mrzí.

Takže produkty testuji déle, než měsíc. Skeptická jsem byla hlavně proto, že jsem poslední dobou měla produkty ze salónu a viděla skvělé výsledky a také kvůli tomu, že kyslíková řada, kterou všichni milují mi naprosto nesedla. Bála jsem se, že produkty z drogérie mi vlasy zatíží a budu zklamaná, ale na druhou stranu jejich suchý olej je úžasný, takže jsem do toho šla.

Začnu se šampónem a kondicionérem. Důležité je říct, že mám vlasy odbarvené, hodně zničené a vysušené. Šampón je super a krásně pění. Když mám vlasy hodně mastné, tak myji vlasy šampónem 2x, jinak klasicky jednou, a bohatě to stačí. Z čeho jsem byla hodně překvapená, je kondicionér. Vlasy totiž většinou „jen“ s kondicionérem (bez masky) nerozčešu. A tady? Bez problémů.

Kondicionér dávám jen do délek vlasů, stejně jako masku. Vlasy mám krásně lesklé, jemné a navíc tolik nesahám po masce, jako bych sahala u jiných produktů. Troufám si říct, že je to nejlepší kombo na vlasy z drogérie, co jsem kdy vyzkoušela. Vážně jsem si je zamilovala. Ani tak často nesahám po žehličce na vlasy, protože jsem prostě a jednoduše spokojená s tím, jak po umytí vypadají. Věřte nebo ne, to se mi dlouho nestalo. A navíc vlasy myji tak jednou za 3-4 dny.

dove regenerate nourishment

Struktura kondicionéru: 
dove regenerate nourishment

Struktura šampónu:

dove regenerate nourishment
Maska je sice v menším balení, než jsem zvyklá, ale používám jí maximálně jednou do měsíce, takže balení stačí. Víc nemám potřebu. Celá řada navíc krásně voní, vlasy jsou plné pohybu, lesklé a plné života. Skoro poprvé vidím tak velký pozitivní výsledek u produktů z drogérie.

dove regenerate nourishment

dove regenerate nourishment

I tahle řada obsahuje olejíček. Konkrétně je to tedy sérum v oleji, které bude úžasné teď na léto, na vysušené konečky. Je to takový bráška suchého oleje a je jen na Vás, který si zvolíte. Já zbožňuji oba. Sérum v oleji má pro mě praktičtější (čtěte menší) balení.

dove regenerate nourishment

dove regenerate nourishment

Produkty rozhodně patří mezi mé oblíbence a musím říct, že se teď nerada budu vracet k šampónům a maskám, co mi doma leží na vaně. Rozhodně si produkty potom koupím znovu. Jsou úžasné a za mě v drogérii nemají konkurenci. Velký palec nahoru, tohle se povedlo! Krásný den, K.

2 KOMENTÁŘE

  1. Moc hezká recenze 🙂 Já jsem tyhle produkty viděla jen v drogériích a sem tam u nějakých blogerek. Nemám nějak poškozené vlasy, ale možná si kondicionér a šampon jiného druhu pořídím 🙂

Comments are closed.