Makeup Revolution The Matte Blush odstín NUDE

7

Najít dobrou a matnou tvářenku, obzvlášť v drogérii, je někdy poměrně složitý úkol. Jsem hodně světlý typ, takže tvářenka, konturovací pudr a bronzer jsou moji nejlepší kamarádi, protože jinak jsem nevýrazná a vypadám nemocně. A když jsem viděla mezi novinkami matné tvářenky od Makeup Revolution, chtěla jsem alespoň jednu vyzkoušet.

Ze 6 odstínů jsem si vybrala odstín NUDE. Starorůžová, matná a přirozená barvička, která tvářím dodá zdravý vzhled. A myslím si, že bude slušet většině z nás. Sice dost práší, ale má krásnou pigmetaci a vydrží na tvářích celý den. Večer sice už není tak výrazná, ale pořád je dobře vidět.

Makeup Revolution tvářenka

Má jednoduché, hezké balení a poměrně pevné, takže jí v pohodě beru i na cesty. Má necelých 9 gramů, což je na tvářenku poměrně hodně. Seženete jí v drogériích Rossmann za 149 Kč. 

_DSC5050

Určitě bych se nebála sáhnout i po dalších odstínech. Pokud ale s tvářenkami teprve začínáte, volte neutrálnější barvičky, je potom menší pravděpodobnost, že sáhnete vedle. Já bych klidně volila i nějákou „bláznivější“, která by mě jen tak neomrzela, ale musela bych s ní hodně opatrně.

_DSC5051

_DSC5053

Se štětcem buďte opatrnější, ať to nepřeženete. Tvářenka je, jak už jsem řekla, hodně pigmentovaná.

Z drogérie super tvářenka, bez shimmeru, třpytek s dobrou výdrží a za dobrou cenu

Abych ale byla upřímná, mám raději tvářenky, které jsou se shimmerem, protože i k téhle matné tvářence přidávám rozjasňovač. Podle mě pak člověk vypadá víc svěže a odpočatě. Každopádně někdy je to super změna, takže se po nich určitě podívejte.

Mějte se hezky a dejte mi vědět, které tvářenky preferujete vy, K.

 

7 KOMENTÁŘE

  1. Tak ta vypadá bombasticky! 🙂 A od Make-up Revolution London mám paletku očních stínů a nemůžu si je vynachválit ! 🙂

    • A jaký štětec na ni používáš? Přírodní nebo sytetický? To je tedy zajímavé 🙁

  2. Zkoušela jsem obojí.. a teď mám nový od Vizart je přírodní a má hrubé štětinky a ty mi tu tvářenku rozrejpal. Na prst je pigmentace docela ok, ale na štetci je jemnučká.

Comments are closed.