Tip: SOi. Světlo do kabelky

0

Pamatujete si na vychytávku, která nám pomohla při vaření vajíček? Dnes mám pro další Vás tip a to na jednu skvělou vychytávku (nejen) do kabelky. Určitě znáte ten pocit, když hledáte v kabelce mobil, peněženku, nebo klíče a ne a ne je najít. Díky světlu SOI. je tenhle problém jednou pro vždy vyřešen. A může nám pomoct hned v několika ohledech.

Jak SIO funguje a jak dlouho vydrží?

Světýlko funguje na jednoduchém principu. Když na světlo sáhnete, na 10 vteřin se rozsvítí a pak zase zhasne. A vy mezi tím najdete to, co v kabelce zrovna hledáte. Lampička je na jednu baterii a díky LED diodám vydrží nabitá poměrně dlouho (cca 3000 použití). Světýlko je navíc moc hezké, takže je to i stylový doplněk. Je lehké a malé, takže v kabelce moc místa nezabere.

Používám ho také večer, místo lampičky na noční stolek, protože svítí velmi příjemně, lépe než klasická lampička. A když si pak potřebuji odskočit, nemusím zapínat nic jiného.

Využila jsem ho několikrát i při odemykání hlavních dveří, kdy není nic vidět a myslím si, že by bylo světýlko fajn i pro menší děti, které se bojí usínat ve tmě.

Verdikt světýlka SIO?

Je to skvělý tip na dárek pro kteroukoli ženu, protože každá z nás zná ten pocit, kdy štrachá v kabelce několik minut a nemůže nic najít. Ulehčí nám to nejen práci, ale také čas. Světýlko je skvělé, moc ho doporučuji.

Mějte se krásně a dejte mi vědět, co kupujete za vánoční dárky vy. Karolína

_DSC3393

_DSC3394